Druga przegrana Sparty

0

W meczu drugiej kolejki IV ligi opolskiej, Sparta Paczków przegrała na wyjeździe ze Startem Dobrodzień 2-0. To druga porażka z rzędu podopiecznych Marcina Krótkiewicza.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla paczkowskiej drużyny. Już w piątej minucie, po indywidualnej akcji, napastnik Startu pokonał stojącego na bramce Bartłomieja Gawdonowicza. Bramka ustalająca wynik spotkania na 2-0 padła dziewiętnaście minut później.

W drugiej odsłonie spotkania gra była wyrównana. Sparta próbowała atakować, jednak bezskutecznie – na jej drodze stanął bardzo dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy. Paczkowianie zmarnowali kilka niezwykle dogodnych sytuacji i losów spotkania nie udało się odmienić.

Po dwóch meczach Spartanie zajmują 14. miejsce w tabeli IV ligi opolskiej. W kolejnym spotkaniu „żółto-czerwoni” zmierzą się na własnym boisku ze Śląskiem Łubniany.

Bramki: 5’ Wolny (1-0), 24’ Kwolek (2-0)

Sparta Paczków: Gawdonowicz – Bogdanowicz, Wójcik, Hetnar, Klag – Markowski, Robak, Kułaj, Pietrzak (78′ Grygiel) – Białoskórski, Niziołek.

Start Dobrodzień: R.Ochman – Serwusiok, Sykulski, Szczygieł, Polak – Jarząbek, J.Stupiński (73′ Gajda), Olearczuk (84′ Haberla), Skorupa – Kwolek (55′ Sobańtka), Wolny (79′ Zając).

Sędzia główny: Dariusz Kuczer (KS Opole).
Żółte kartki: Start: Szczygieł, Jarząbek; Sparta: Wójcik, Bogdanowicz