131 km/h przez Kamienicę

24
Foto: KPP Nysa

Policjanci z drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy jadąc przez Kamienicę przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

 

[ads1]

 

Tylko podczas jednego popołudnia w miniony czwartek funkcjonariusze nyskiej drogówki zatrzymali w Kamienicy dwóch kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h .

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed godz. 18. 22-letni kierowca z powiatu nyskiego prowadzący osobowe bmw w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 81 km/h. Drugi kierowca, godzinę później,  w tym samym miejscu przekroczył prędkość o 55km/h. 33-letni mieszkaniec gminy Paczków również kierował osobowym bmw.

Pierwszy kierujący za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł, a na jego „konto” trafiło 10 punktów karnych. Drugi, oprócz tego, że przekroczył prędkość, jechał również bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W jego przypadku sprawą zajmie się sąd, grozi mu do 5000 zł grzywny. Prawa jazdy obu kierowców na trzy miesiące trafią do starostwa.

 

24 KOMENTARZE

  1. Barany z BMW myślą że mają BMW i wszystko wolno im powinni im zabrac prawko do zywotnie A jak by dziecko wybiegł na ulicę i co by było kakastrofa

  2. Może nie w temacie tego artykułu, ale : Szanowny Panie A.R. – gdzie są służby miejskie – na ul. Miodowej często spala się odpady na ogrodzie prywatnej posesji (Pana Wacława P.) – czy otrzymał koncesję z gminy na taką działalność?

  3. Pamiętaj że z sąsiadami trzeba żyć zawsze w zgodzie bo nie wiesz od kogo możesz potrzebować pomocy tajny współpracowniku. A po drugie sam palisz a na innych piszesz kopciuchu

    • Szkoda wchodzić w polemikę z kimś, kto nie widzi w tym problemu i jest to dla niego czymś normalnym. Jak wielu w tej gminie ludzi, nie tylko ten Pan za nic mają to, że trują powietrze, oszczędzajac parę groszy, tym bardziej, że stać ich na opłaty. Zarzuty pod moim adresem są bezpodstawne – z kolei temat, który poruszylem jest prawdą. Trochę samokrytyki ludzie.. Szkoda z resztą z wami rozmawiać poważnie, bo bazujecie tutaj tylko na chęci odwetu przez prymitywne odpowiedzi. Cześć!

  4. Kopciuchu przestań dodawać sobie plusiki bo popsujesz kompa. Masz problem to idź i zgłoś tylko nie anonimowo zostań bohaterem Miodowej, Kopernika,Sobieskiego anonimowy kopciuchu.

  5. W Kamienicy wariatów mocnej jazdy jest paru , prosimy Pana Burmistrza o popchanie Straży Miejskiej i Policji Lotnej do częstego wpadania do kontroli drogowej naszej wioski , bo jak mówią ostatnie wieści , Pan Burmistrz kupił u nas ziemię pod budowę i też powinno Mu zależeć aby mieszkał kiedyś w należytym spokoju . Liczymy na pamięć o nas !

  6. Jeden jechał 150 km/h następny 130 km/h

    Dlaczego redakcja nie napisze czegoś konkretnego !!! Tzn. mowa tu cały czas o radarze, który do chwili obecnej jest testowany przez KGP …. I nigdzie nie można uzyskać odpowiedzi dlaczego pokazuje zupełnie odwrotną sytuację … Wszelkie filmiki na ten temat można obejrzeć na otwartych kanałach … Ludzie … To są bzdury ! Oni nas oszukują, a my tylko płacimy za coś czego nie robimy … Poza tym nawet policjant używający urządzenia Iskra, bo o nim mowa powinien zostać ukarany ! Urządzenie nie nadaje się do pracy, a zarazem jest do chwili obecnej nielegalne ! Tzn. powinno zostać wycofane !!! KGP robi badania obecnie na temat radaru…. Czyli My Polacy jesteśmy oszukiwani przez Policję, Państwo przez dofinansowanie badań, które w dalszym ciągu jest badane i nie ma żadnej względnej odp. Dużo by tu pisać … Po prostu oszuści !!!

Leave a Reply