2015 w obiektywie

1
Rok 2015 w obiektywie

Cofnijmy się w czasie. Fotograficzne podsumowanie minionego roku.

W pierwszych dniach nowego roku postanowiliśmy przygotować dla Państwa krótkie, fotograficzne podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy na Paczkow24.pl. Prezentujemy w nim najciekawsze zdjęcia opublikowane na naszych łamach od stycznia do grudnia – wszystko to, by przypomnieć czym żyliśmy w 2015 r.

Przy doborze zdjęć nie kierowaliśmy się ich walorami artystycznymi, ani jakością od strony technicznej. Z całą pewnością poniższe zestawienie nie obrazuje też wszystkich najważniejszych wydarzeń mijającego roku w naszej gminie i do takiego nie aspiruje – decydowała przede wszystkim popularność artykułów, które owe fotografie ilustrowały.

Poniższe zastawienie nie powstałoby bez naszych Czytelników, którzy coraz częściej nadsyłają swoje zdjęcia, dlatego też chcieliśmy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie nas wspierają. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

Pod każdym ze zdjęć znajduje się data oraz krótki opis wydarzenia, którego dotyczy. A zatem? Cofnijmy się w czasie!

1 KOMENTARZ

  1. I znowu mamy co chcieliśmy !!!!! Rada znowu uchwaliła PODWYŻKI w podatkach tym razem od środków transportu .12 zmian w górę i co prawda 3 w dół (marne grosze żeby ludziom tylko gęby zatkać) Tylko w tym zakichanym Paczkowie PO się panoszy. Kalendarze rozdają za darmochę…paranoja jacy bogaci. Nie wiem kto tym radnym przemówi do rozsądku, że nie można ślepo przegłosowywać to co proponuje pan burmistrz i skarbnik.

Leave a Reply