400g marihuany w zatrzymanym samochodzie

0

400 g marihuany w zatrzymanym samochodziePolicjanci zabezpieczyli niemal pół kilograma marihuany w zatrzymanym samochodzie. Narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli osobowej mazdy w okolicach Paczkowa. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21 lat.

400 g marihuany w zatrzymanym samochodzie

Policjanci zabezpieczyli niemal pół kilograma marihuany w zatrzymanym samochodzie. Narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli osobowej mazdy w okolicach Paczkowa. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21 lat.

W miniony poniedziałek, około godziny 18, w okolicach Paczkowa, policjanci zatrzymali osobową mazdę. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili roślinny susz. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana.

W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 400 gramów tego narkotyku. W związku z tą sprawą zatrzymani zostali trzej młodzi mężczyźni jadący samochodem. Jeden z nich jest mieszkańcem województwa dolnośląskiego, dwaj pozostali to mieszkańcy Paczkowa. Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, że susz najprawdopodobniej przywieziony został spoza granic Polski.

Na podstawie zgromadzonych materiałów prokurator przedstawił wszystkim zatrzymanym zarzut dotyczący wwiezienia na terytorium Polski środków odurzających w znacznej ilości.

Wobec dwóch podejrzanych prokurator zastosował policyjny dozór, trzeci mężczyzna (21-letni mieszkaniec Paczkowa) został wczoraj aresztowany tymczasowo na dwa miesiące. Czyn, o który podejrzani są mężczyźni zagrożony jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje nyska prokuratura.

 

{loadposition adsense1}


Leave a Reply