43-latek odpowie za kradzież paliwa

6
Foto: KPP

Policja zatrzymała podejrzanego o kradzież paliwa z zaparkowanego tira. Mężczyzna spuścił z baku ciężarówki ponad 90 litrów oleju napędowego.

W miniony czwartek około godz. 3.30 policjanci z Paczkowa zostali poinformowani o kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego zaparkowanego na stacji paliw. Jak ustalili mundurowi, nieznany sprawca wykorzystując sen kierowcy, zerwał zabezpieczenie wlewu i spuścił z baku pojazdu niemal 100 litrów paliwa. Poszkodowany wycenił straty na ponad 500 złotych.

Po zebraniu informacji, funkcjonariusze wytypowali sprawcę. Ich przypuszczenia co do osoby odpowiedzialnej za kradzież potwierdziły się. Niespełna trzy godziny po zgłoszeniu zdarzenia, policjanci dotarli do 43-letniego mieszkańca miasta. W zaparkowanym samochodzie należącym do podejrzewanego mężczyzny znaleźli cztery kanistry z olejem napędowym. Odzyskane przez policjantów paliwo trafiło do pokrzywdzonego.

Jeszcze tego samego dnia śledczy z komisariatu przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. 43-latek stanie teraz przed sądem.

6 KOMENTARZE

  1. Gdyby nie przykład płynący od władzy z góry(podsłuchy,wątpliwa uczciwość,rynsztokowa elokwencja,prezentowane rzekomo prywatne poglądy,popijawy za nasze pieniądze),można by zrobić coś aby uczciwość opłacała się bardziej od kradzieży.
    Ale to coś jest trudno definiowalne i przy takich przykładach raczej nie możliwe!

  2. Liberalno – wsiowa koalicja okazała sobie zaufania mając głęboko w tyłku ludzi. Normalnie robią z nas debili i ograniczonych kmiotów . Dobra szkoła Janukowycza i Łukaszenki .w platformerskim wydaniu

Leave a Reply