81-letni rowerzysta znaleziony w rowie

0

81-letni rowerzysta znaleziony w rowie

W sobotę 8 września w przydrożnym rowie na trasie Paczków – Unikowice znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Mimo podjętej akcji ratunkowej nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Trwa śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności, w wyniku których mężczyzna zmarł.

81-letni rowerzysta znaleziony w rowieW sobotę 8 września w przydrożnym rowie na trasie Paczków – Unikowice znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Mimo podjętej akcji ratunkowej nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Trwa śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności, w wyniku których mężczyzna zmarł.

8 września oficer dyżurny Komisariatu Policji w Paczkowie otrzymał zgłoszenie od rowerzystów jadących trasą Paczków – Unikowice o tym, iż w przydrożnym rowie leży nieznany mężczyzna.

Przybyli na miejsce policjanci podjęli akcję ratunkową, którą kontynuowali do czasu przybycia ratowników medycznych. Niestety resuscytacja nie przywróciła funkcji życiowych i lekarz pogotowia stwierdził zgon.

W wyniku czynności podjętych przez paczkowskich policjantów ustalono, że zmarły mężczyzna to 81-letni mieszkaniec Paczkowa. 14 września została przeprowadzona sekcja, której wyniki nie są jeszcze znane. Obecnie trwa śledztwo, mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności, w wyniku których zmarł pokrzywdzony.

{loadposition adsense1}

Leave a Reply