Bezpłatny wywóz odpadów wielkogabarytowych

0

Już za dwa tygodnie mieszkańcy naszej gminy po raz kolejny będą mieli okazję do pozbycia się starych lodówek, pralek, wersalek oraz innych wielkogabarytowych odpadów i zbędnych sprzętów. Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych oraz UM organizują czwartą edycję akcji „Wielkie porządki w Gminie Paczków”. W dniach 22, 23 kwietnia mieszkańcy gminy, mający podpisaną umowę o wywóz śmieci, mogą bezpłatnie pozbyć się zalegających odpadów. Wszystko, co należy zrobić, to wystawić je przy swoim pojemniku.

Harmonogram wywozów w rozwinięciu.

Już za dwa tygodnie mieszkańcy gminy Paczków po raz kolejny będą mieli okazję do pozbycia się starych lodówek, pralek, wersalek oraz innych wielkogabarytowych odpadów i zbędnych sprzętów. Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych oraz UM organizują kolejną edycję akcji „Wielkie porządki w Gminie Paczków”. W dniach 22, 23 kwietnia mieszkańcy gminy, mający podpisaną umowę o wywóz śmieci, mogą bezpłatnie pozbyć się zalegających odpadów. Wszystko, co należy zrobić, to wystawić je przy swoim pojemniku.

 

{loadposition adsense1}

Wywóz odpadów będzie odbywał się według następującego harmonogramu:

  • 22 kwietnia – Dziewiętlice, Frydrychów, Gościce, Kamienica, Kozielno, Lisie Kąty, Stary Paczków, Ścibórz, Trzeboszowice, Ujeździec, Unikowice, Wilamowa.
  • 23 kwietnia – Paczków

Leave a Reply