Bieg Gór i Jezior – 10 km ze stowarzyszeniem “Trójka dzieciom”

0
Z "Trójką" dookoła jeziora, foto: FreeImages.com, Einar Hansen

Stowarzyszenie “Trójka dzieciom” organizuje bieg na 10 km. Właśnie ruszyły zapisy.

 

[ads1]

 

Ruszyły zapisy do pierwszej edycji Biegu Gór i Jezior organizowanego przez stowarzyszenie “Trójka dzieciom” działające przy Szkole Podstawowej nr 3.

22 października zawodnicy startujący w sześciu kategoriach wiekowych zmierzą się na dystansie 10 km. Trasa biegu poprowadzi wokół zbiorników wodnych Topola i Kozielno.

Jak zapowiadają organizatorzy, celem biegu jest m.in. promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, popularyzacja celów działania stowarzyszenia „Trójka Dzieciom” oraz promocja Gminy Paczków jako przyjaznej dla biegaczy.

Odpowiednią oprawę oraz obsługę techniczną, w tym m.in. pomiary czasów i prezentację wyników na tablicy LED-owej ma zapewnić profesjonalna firma zajmują się organizacją tego typu wydarzeń.  

Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 z plaży w Kozielnie. W tym samym miejscu przewidziana jest meta biegu. Rywalizacja ma się odbyć niezależnie od warunków atmosferycznych. Dla zwycięzców przewidziano m.in. nagrody finansowe oraz puchary.

Zapisów można dokonywać do 18 października poprzez stronę zmierzymyczas.pl. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu imprezy. Na stronie dostępny jest również szczegółowy regulamin imprezy.

Wszelkie pytania na temat biegu można kierować do prezesa stowarzyszenia Piotra Wacha (601 961 465, piotr.wach@wp.pl) lub dyrektora „Trójki” Mariusza Kwietnia (608 342 926, kwiecien778@wp.pl). Patronem medialnym imprezy jest Paczkow24.pl.

Zapisy i regulamin biegu: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/243/bieg-paczkowska-dycha-bieg-gor-i-jezior.html

Leave a Reply