BiGrass w czołówce Opolszczyzny

0

Bigrass w czołówce Opolszczyzny

Paczkowianin Adam Łabowicz, tworzący pod pseudonimem BiGrass, znalazł się w pierwszej trójce Opolszczyzny w internetowym plebiscycie na najlepszy utwór hip-hopowy Ligi Mistrzów Podziemia.

Bigrass w czołówce OpolszczyznyPaczkowianin Adam Łabowicz, tworzący pod pseudonimem BiGrass, znalazł się w pierwszej trójce Opolszczyzny w internetowym plebiscycie na najlepszy utwór hip-hopowy Ligi Mistrzów Podziemia.

Liga Mistrzów Podziemia to konkurs organizowany przez portal hight-time.pl. W pierwszym etapie rywalizacji ze zgłoszeń nadesłanych przez artystów z poszczególnych województw komisja High Time wybrała po pięć utworów. Jury doceniło m.in. paczkowianina, którego utwór „30 srebrników” znalazł się w najlepszej piątce Opolszczyzny.

W drugim etapie rywalizacji, głosami Internautów każde województwo wybierało dwóch reprezentantów do kolejnego etapu. Przez dłuższy czas wyglądało na to, że w szczęśliwej dwójce znajdzie się także BiGrass – niestety w samej końcówce paczkowianin utracił drugie miejsce, którego już do końca nie udało mu się odzyskać. Do „awansu” zabrakło zaledwie 34 głosów.

Paczkowski raper nie załamuje jednak rąk, twierdzi, że nie wypowiedział jeszcze ostatniego słowa i zapowiada ambitne plany na przyszłość. Wśród najbliższych są m.in. przygotowanie koszulek z logo artysty, koncert w Polanicy Zdroju, gdzie Adam wystąpi z takimi znanymi raperami jak PIH, ONAR czy ZBUKU oraz zakończenie prac nad debiutancką płytą. Na krążku pt. „Darmowy Dar Mowy”, który jest projektem duetu BiGrass & Stiff  (Stiff jest odpowiedzialny za produkcję bitów oraz obróbkę materiału) znajdzie się 15 autorskich utworów z pogranicza reggae, ragga i hip-hopu, a wśród nich konkursowe „30 srebrników”. Informacje na temat postępów prac nad płytą można śledzić na facebookowym fanpage’u BiGrassa

{loadposition adsense1}


Leave a Reply