Blend wystąpi w OKiR

0

Gwiazda

Blend – zespół rockowy znany m.in. z aktualnej edycji telewizyjnego programu “Must be the music” już 16 listopada wystąpi w paczkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji.

Gwiazda Blend – zespół rockowy znany m.in. z aktualnej edycji telewizyjnego programu “Must be the music” już 16 listopada wystąpi w paczkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji.

Znany śląskiej publiczności zespół, w którym śpiewa m.in. jeżdżący na Harleyu funkcjonariusz policji niedawno gościł na ekranach naszych telewizorów za sprawą popularnego show Polsatu, a jego występ zrobił na jury spore wrażenie. Muzycy grają rasowego rock’n’rolla i, jak podsumowała Kora: – Takim panom ze Śląska nie można dać „nie”.

Grupa powstała w 2003 roku. Stworzyli ją artyści związani wcześniej z zespołami Hakelbery i Patchwork. Jak sami o sobie mówią: są mieszanką różnych osobowości co ma duży wpływ na rodzaj twórczości prezentowanej przez Blend. Inspiracją dla nich jest głównie muzyka lat 70-tych.

Trzysetowy koncert formacji odbędzie się 16 listopada o godz. 20.00 w sali Ośrodka Kultury. Wstęp 10zł.  Występ poprzedzony będzie supportem zespołu The Amnes o godz 19.30. Więcej na temat grupy Blend można przeczytać na stronie internetowej zespołu.

foto: OKiR Paczków

 

Koncert zespołu

{loadposition adsense1}


Leave a Reply