Bombki, wypieki i kolędy – fotorelacja z jarmarku

30
Paczkowski Jarmark Świąteczny 2016

Za nami kolejna odsłona paczkowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Obejrzyj naszą fotorelację z tego wydarzenia.

 

[ads1]

 

Foto: Mateusz Klukowski

 

30 KOMENTARZE

   • No właśnie dobrze, że ktos o tym pisze! Powiedzcie mi dla kogo sa organizowane te imprezy! Ludzie w soboty pracują drodzy Państwo urzędnicy! Oczywiście was to nie dotyczy. Takie imprezy organizuje się popołudniami i wieczorami. Ludzie wtedy normalnie mogą przyjść

 1. W dzień było pięknie .a wieczór i w nocy ciemno i głucho w szędzie. Czyżby włodaż paczkowa przypomina sobie w ten sposób 13 grudnia 1981 roku?

 2. Witam. Bardzo mi się podobało szkoda,że wszyscy Paczkowianie nie byli na tym jarmarku.Fajnie,że Burmistrz udziela się wy takiego typu imprezach piękne zdiecia.I bardzo chciałam bym żeby ten dziaduś co kręci watę był też w następnym roku.

 3. Dla mnie też było fajnie,oby co roku lepiej. P.S. Fajne oświetlenie na rynku,chyba jak nigdy -;0 Pogratulować Burmistrzowi ;-)

  • Ja też chcialam pogratulować panu burmistrzowi. Szczególnie mu gratuluję tych dziesiątek nowych miejsc pracy które nam obiecal w kampanii wyborczej. Paczków jest ogromnie wdzięczny! Dziekuuujeeeemyyyyy!

 4. A ta starsza pani na czarno to osoba, która już odeszła?? Bo z tego co mi wiadomo to ma się całkiem dobrze, jak na swój wiek. Może najpierw wypadałoby pomyśleć zanim coś się zrobi.

    • Klepsydra jest informacją podobną do nekrologu. Jest to ogłoszenie w kształcie afisza, zwykle w formacie A4. Klepsydra, tak jak nekrolog, zawiera podstawowe informacje dotyczące osoby zmarłej (jej imię i nazwisko, data śmierci) oraz daty i miejsca uroczystości pogrzebowych.
     MATOLE!!!!!!!!!!

     • Do obydwóch matołów,oboje macie rację hahaha , ale jak czytam niektóre komentarze tego anonima to niezły mąciciel z niego ze zdjęcia zrobił aferę bo czarno-białe buahahahahaahhahahahah

 5. Zdjęcia czarnobiałe mają swój niepowtarzalny urok i głębie. Fotografia monochromatyczna wydobywa półcienie, doskonale podkreśla fakturę i wzory.

  Pozwala skupić wzrok na najważniejszych elementach zdjęcia, jakim jest uśmiech starszej Pani, prezentowanej w portrecie.

  Wesołych Świąt !!

Leave a Reply