Co słychać na piłkarskich boiskach? Sparta trzecia… od końca, Kamienica liderem!

0

W ostatnim czasie publikowaliśmy dosyć obszerne relacje z meczów siatkarkish, a tymczasem zaniedbaliśmy nieco piłkarzy nożnych. Jak zatem przedstawia się sytuacja w IV lidze? Niestety nieciekawie. Od naszej ostatniej relacji Sparta poniosła aż cztery porażki, tylko raz remisując i odnosząc dwa zwycięstwa. Łącznie, od początku sezonu paczkowska drużyna przegrała sześć razy, wygrywając tylko trzykrotnie i raz remisując. W minioną niedzielę poległa z debiutującą w IV lidze drużyną LKS Ligota Turawska. Niestety taki bilans nie stawia paczkowian w zbyt korzystnej sytuacji. Z dorobkiem 10 punktów podopieczni Marcina Krótkiewicza zajmują w tej chwili 14 miejsce na 16 drużyn.

Diametralnie inaczej, a wręcz sensacyjnie, przedstawia się sytuacja w tabeli grupy czwartej piłkarskiej klasy A. Jedyna grająca w niej drużyna z Gminy Paczków, czyli LZS Kamienica, z dorobkiem sześciu wysokich zwycięstw, dwóch remisów i dwóch porażek zajmuje obecnie pozycję… lidera! Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Czyżby szykował nam się awans ligi okręgowej?

Całkiem nieźle wygląda też sytuacja w klasie B. W grupie trzeciej, mimo ubiegłotygodniowej wysokiej porażki z liderem z Maciejowic (6:1) LZS Dziewiętlice zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Na piątym miejscu plasuje się LZS Trzeboszowice (w niedzielę 3-0 v.o. z LZS Szklary). Dwa oczka niżej w tabeli są LZS Ujeździec i LZS Gościce.

{loadposition adsense1}

Leave a Reply