Cyrk przyjeżdża do miasta

0

Cyrk Safari w PaczkowieJeszcze dziś do naszego miasta zawita Cyrk “Safari”. Kolorowy namiot już wkrótce stanie na placu obok stadionu miejskiego przy ulicy Jagiellońskiej.

Cyrk Safari w Paczkowie

Jeszcze dziś do naszego miasta zawita Cyrk “Safari”. Kolorowy namiot już wkrótce stanie na placu obok stadionu miejskiego przy ulicy Jagiellońskiej.

W programie piątkowego spektaklu publiczność będzie mogła zobaczyć popisy artystów, w tym akrobatów, ekwilibrystów, szczudlarzy, kuglarzy i klownów m.in. z Ameryki, Francji, Mongolii, Argentyny, Afryki, Turkmenistanu, Ukrainy, Rosji oraz Polski. Pojawią się także goście z Indii. Wszystko to przy akompaniamencie orkiestry.

Na cyrkowej arenie zaprezentują się także wielbłądy, konie, kuce, alpaki, lamy, kozy, osły oraz najmniejsze kucyki Europy Falabella mierzące zaledwie 42 cm.

Głównym punktem niemal dwugodzinnego spektaklu będzie występ pantery na trapezie. Osoby, które wykupią bilety będą mogły także odwiedzić cyrkowe mini-zoo z ponad trzydziestoma zwierzętami. Początek widowiska o godz. 17.30.


 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply