Cztery auta uszkodzone w wyniku kolizji przy ul. Armii Krajowej

Cztery auta uszkodzone w wyniku kolizji

W miniony czwartek przy ul. Armii Krajowej w Paczkowie doszło do kolizji, w wyniku której uszkodzeniu uległy cztery samochody – dwa volkswageny, bmw i mercedes.

Cztery auta uszkodzone w wyniku kolizjiW miniony czwartek przy ul. Armii Krajowej w Paczkowie doszło do kolizji, w wyniku której uszkodzeniu uległy cztery samochody – dwa volkswageny, bmw i mercedes.

Do zdarzenia doszło około godz. 18.45. Jak napisał jeden z naszych Czytelników, młody, około dwudziestoletni mężczyzna jadący srebrnym bmw zjechał na wysokości kiosku Ruchu między dwa zaparkowane tam samochody i po kilku sekundach wymusił pierwszeństwo włączając się do ruchu na lewym kierunkowskazie. – Wyglądało to jakby chciał coś z kiosku, ale zobaczył, że ten jest zamknięty i ruszył dalej. W tym momencie uderzył w niego jadący vw golfem ok. trzydziestoletni mężczyzna. – relacjonował nasz informator.

Vw golf w wyniku uderzenia został wyrzucony na zaparkowanego po drugiej stronie jezdni vw borę, a bmw uderzyło w stojącego po lewej stronie drogi mercedesa.

Według informacji uzyskanych od policji wynika z kolei, iż do do kolizji doszło podczas manewru wymijania. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi, żaden z nich nie doznał obrażeń. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply