Darmowa nauka gry na instrumentach. Powstaje paczkowska orkiestra dęta

0

Darmowa nauka gry na instrumentach dętych

Chciałbyś nauczyć się grać na trąbce, saksofonie lub innym instrumencie dętym? Nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie ogłasza zapisy do nowopowstającej orkiestry dętej. Spotkanie organizacyjne już jutro!

Darmowa nauka gry na instrumentach dętychChciałbyś nauczyć się grać na trąbce, saksofonie lub innym instrumencie dętym? Nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie ogłasza zapisy do nowopowstającej orkiestry dętej. Spotkanie organizacyjne już jutro!

Kierownictwo OKiR postanowiło założyć w naszym mieście orkiestrę dętą. W związku z tą inicjatywą zaplanowano zajęcia, podczas których wszyscy chętni, pod okiem profesjonalistów, będą uczyć się od podstaw gry na instrumentach dętych i perkusyjnych, m.in. na trąbce, puzonie, saksofonie, flecie, tubie oraz bębnie, werblu, a także na gitarze basowej. Organizatorzy podkreślają, że planowane zajęcia będą całkowicie bezpłatne, a zgłosić się może na nie każdy w wieku od 8 do 100 lat. :)

Pierwsze spotkanie organizacyjne, podczas którego zostaną przedstawione dalsze szczegóły, odbędzie się już w najbliższy piątek 26 października o godz. 16.30 w sali Ośrodka Kultury.

 

Zapisy do orkiestry dętej

{loadposition adsense1}

foto: sxc.hu


Leave a Reply