Dzień Otwarty w Zespole Szkół

2

Zespół Szkół w Paczkowie otworzył swoje podwoje dla kandydatów na uczniów. W miniony czwartek odbył się Dzień Otwarty placówki.

Zespół Szkół w Paczkowie po raz kolejny zorganizował Dzień Otwarty, na który zostali zaproszeni potencjalni kandydaci na uczniów tej placówki. W czwartek, 27 marca w murach przy ul. Kołłątaja zjawiło się mnóstwo gimnazjów, którzy w najbliższym czasie będą dokonywać wyboru szkoły średniej, w której będą kontynuować swoją naukę.

Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem pani dyrektor Martyny Nakonieczny, która zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Ta ostatnia zostanie w tym roku wzbogacona o nową propozycję technikum: technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik kelner, technik żywienia i usług gastronomicznych. Po części oficjalnej młodzież prezentowała swoje talenty w części artystycznej. Specjalnie na tę okazję nagrano film promujący „żółtka”.

Gimnazjaliści mieli okazję by zwiedzać szkołę, porozmawiać z jej uczniami oraz spotkać się z nauczycielami poszczególnych przedmiotów. Jak podkreślają organizatorzy, Dzień Otwarty był także okazją do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka.

2 KOMENTARZE

  1. “Czy Paczków bankrutuje? Burmistrz: gmina ma się dobrze

    Czy Paczków przeżywa finansową zapaść? W wielu punktach miasta i witrynach sklepów pojawiły się takie informacje firmowane przez paczkowskich przedsiębiorców ” reszta na onet.pl warto przeczytaćnaszego miszcza burmiszcza.

Leave a Reply