Startuje VI edycja Aeropikniku. Czy pogoda pokrzyżuje plany organizatorów?

Od wczoraj na paczkowskim niebie możemy obserwować pierwsze balony, a już dziś o 18.30 ma odbyć się oficjalne otwarcie kolejnej edycji Aeropikniku połączonego z Balonowym Pucharem Polski.

Zgodnie z planem kolorowe statki powietrzne mają wystartować z płyty Stadionu Miejskiego w Paczkowie o godz. 19.15. Prognozy pogody na wieczór nie są jednak optymistyczne: synoptycy zapowiadają burze i ulewne deszcze. Miejmy nadzieję, że tym razem się mylą.

Kolejna szansa na zobaczenie balonów na niebie nadarzy się już jutro. Na sobotę zaplanowano bowiem dalszą rywalizację zawodników (starty o godz. 6.00 i 18.00).

W godzinach popołudniowych na scenie nad Zalewem Paczkowskim prezentować się będą z kolei zespoły sceniczne Ochotniczych Straży Pożarnych. Muzyczny wieczór w Kozielnie upłynie z kolei przy dźwiękach disco-polo. Na scenie wystąpią B-QLL i Camasutra. W programie przewidziano także nocny pokaz balonów. Drugi dzień imprezy zakończy zabawa taneczna z DJ-em.

Niedzielne świętowanie otworzy spektakl „Czy wy wiecie, czy nie wiecie, że Kawki są na świecie” w wykonaniu teatru TeatRegeneracja”. O godzinie 16 na scenie w Kozielnie wystąpią zespoły Kaliber, Flow Up, Sen i Kapela Wujka Idziego. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Red Lips, znana m.in. z piosenek „To co nam było”, czy „P.S.”, która pojawi się na scenie o godz. 22.00.

Patronem medialnym Aeropikniku jest Paczkow24.pl. 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. Coś się zaczyna dziać z wodą w Jeziorze Paczkowskim przy brzegach widać sporo małych ryb śniętych-choć parę większych też widziałem.
    Czyżby brakowało tlenu w wodzie?

  2. Zastanawiające jest to że taka impreza powinna być promowana w mieście Paczków. Potem się słyszy gdzie są atrakcje i turyści .

  3. Dziękuję bardzo za dzisiejszą pobudkę ,ok 5 – tej nad ranem „IDIOCIE ” na białym ścigaczu , który obudził cały Rynek , BRAWO TY !!!

    • dokładnie ja się zerwałam bo huk . Kupując dziś chleb dowiedziałam się że już od drugiej tak jeździł w nocy . I kto zwrócił uwagę to jeszcze bardziej pilowal jeden szum!!! Co to ma być

  4. dobrze wiedza kto . A jak nie to niech z kamer spisza i przechwyca nagranie co się wyprawialo. A nie że się ktoś kogoś boi czy ma jakieś wtyki. Owszem o 5.00podjechal kwadratowe auto policji na kościelna ale on jeździł dalej

  5. A co tam, przecież nic się nie stało :-) może poczekajmy aż u nas jakiś psychol wejdzie na dach, i zacznie rzucać dachówkami tak jak w Kłodzku …

Leave a Reply