Ferie w mieście

0

Ferie w mieście 2013

Na Opolszczyźnie rozpoczynają się dziś ferie zimowe. Jak co roku szereg atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu przygotowały dla najmłodszych Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna.

Ferie w mieście 2013Na Opolszczyźnie rozpoczynają się dziś ferie zimowe. Jak co roku szereg atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu przygotowały dla najmłodszych Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna.

W programie feryjnym Domu Kultury znalazły się m.in. bezpłatne zajęcia gry na instrumentach dętych, warsztaty teatralne, w ramach których będzie można poznać tajniki animacji lalkami oraz wziąć udział w próbie grupy NEFESZ, warsztaty wokalne z zajęciami z emisji głosu, interpretacji piosenki, doboru repertuaru, czy elementów ruchu scenicznego, turnieje popularnych gier sieciowych oraz dyskoteka. W pierwszym tygodniu ferii zaplanowano także wyjazd dla dzieci do Teatru Lalek w Opolu na przedstawienie pt.”Opowieści o piesku i kotce” oraz program „Zapraszamy do tańca” w wykonaniu Clown Circus Show Ruphert i Rico. Kolejny tydzień to przedstawienie w wykonaniu Teatru Banasiów z Warszawy pt. „O trzech takich co za gwiazdą wędrowali”. Całość zamknie coroczny koncert zespołów rockowych “Returny” w sobotę 9 lutego. Szczegółowy program poniżej.

Cykl codziennych spotkań dla dzieci w wieku szkolnym organizuje także Biblioteka Publiczna. W ramach programu „Ferie w Bibliotece” zorganizowane będą m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne i wokalne, konkursy z nagrodami, gry stolikowe i zabawy edukacyjne oraz głośne czytanie baśni i bajek. Nie zabraknie również teatrzyku lalkowego oraz zabaw z komputerem. Ze względu na różnorodność zajęć każdego dnia podawany jest jedynie program ramowy. Zajęcia pod okiem pracowników Biblioteki prowadzone będą codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

foto: sxc.hu

Ferie zimowe 2013 w Paczkowie

{loadposition adsense1}


Leave a Reply