Filmik z gali w Paczkowie hitem Internetu [WIDEO]

0

Filmik z gali w Paczkowie hitem InternetuZorganizowana przez Tomasza Olszewskiego ze Srebrnej Góry niewielka gala MMA w Paczkowie z pewnością przeszłaby bez echa w mediach, gdyby nie niecodzienna sytuacja, do której doszło w jednej z walk. Remis przez obustronny nokaut po zderzeniu się zawodników głowami sprawił, że zainteresowały się nią ogólnopolskie portale internetowe oraz niemal wszystkie strony specjalizujące się w MMA. 

Filmik z gali w Paczkowie hitem InternetuZorganizowana przez Tomasza Olszewskiego ze Srebrnej Góry niewielka gala MMA w Paczkowie z pewnością przeszłaby bez echa w mediach, gdyby nie niecodzienna sytuacja, do której doszło w jednej z półfinałowych walk. Remis przez obustronny nokaut po zderzeniu się zawodników głowami sprawił, że zainteresowały się nią ogólnopolskie portale internetowe oraz niemal wszystkie strony specjalizujące się w MMA.

Nagranie z walki zamieszczone przez portal MMAnews.pl zostało wyświetlone w serwisie YouTube niemal 400 tys. razy. Poniżej wideo z feralnego pojedynku.

foto: MMAnews.pl 


MMAnews.pl

 

MMAtv.pl

Mateusz Zawadzki – wywiad po pechowym obustronnym nokaucie. 

 

Orange Sport

Łukasz „Juras” Jurkowski – komentator sportowy, były zawodnik teakwondo i mieszanych sztuk walki o nietypowym finale gali w Paczkowie. 

 

Orange Sport

Ostatnia gala Night of Champions, która odbyła się w Paczkowie, przejdzie do historii. Mimo tego, że jest to relatywnie mała gala, to wideo jednego z pojedynków obiegło internet i stało się prawdziwym hitem. Dwóch zawodników podczas walki zderzyło się głowami i znokautowało siebie nawzajem.

 

Eurosport Onet

Rafał Błachuta triumfatorem pechowego turnieju

(…) w walce półfinałowej doszło do fatalej sytuacji, gdy spotkali się ze sobą dwaj faworyci turnieju: Mateusz Zawadzki (7-1-1) z MMA Team Ełk i Marcin Mencel (5-3-1) z Poznania. Obaj wchodząc do obalenia w nogi rywala wybrali identyczny wariant i doszło do potężnego zderzenia głowami, po którym obaj stracili przytomność.

 

Fakt.pl

Zobacz PODWÓJNY nokaut! I to w Polsce.

Gala MMA Night of Champions w Paczkowie rangą z całą pewnością nie dorównuje takim wydarzeniom jak dominujące na polskim rynku wszechstylowej walki wręcz KSW, jednak z całą pewnością przejdzie do historii. (…) W pewnym momencie bowiem obaj (zawodnicy walczący w półfinale – przyp. red.) postanowili przenieść walkę ze stójki do parteru, i mówiąc znanym z MMA slangiem – chcieli zapaśniczym chwytem”wejść w nogi”. Sęk w tym, że zrobili to tak niefortunnie, że zderzyli się z ogromnym impetem głowami, po czym obaj półprzytomni wylądowali na macie, a sędzia był zmuszony przerwać walkę.

 

Sportowefakty.pl

Niesamowite zakończenie walki w Paczkowie. Kilka dni temu w Paczkowie odbyła się gala „MMA Night of Champions”. Walka Marcin Mencel – Mateusz Zawadzki zakończyła się w sposób nietypowy. Zobacz to!

 

Gazeta.pl

Zderzyli się głowami i padli na matę

(…) Na gali MMA w Paczkowie dwóch zawodników zderzyło się głowami i jednocześnie upadło na matę. Eksperci twierdzą, że taki przypadek nie zdarzył się wcześniej, a życie obu zawodnikom uratowały mięśnie. Bo gdyby nie one, mogłoby dojść do skręcenia karku.

 

SportFan.pl

Obustronny „nokaut” w polskim MMA!

Sędziowie zdębieli, bo pojawił się problem, kto w takiej sytuacji ma walczyć w finale.

 

MMAtv.pl

Mateusz Zawadzki – wywiad po pechowym obustronnym nokaucie w Paczkowie

„Pamiętam tylko tyle, że Krzysiek Kułak stał koło mnie i zapytałem się go czy wygrałem tą walkę” – mówi reprezentant klubu MMA Team Ełk; Mateusz Zawadzki (7-1-1) po dramatycznym obustronnym nokaucie jaki miał miejsce na sobotniej gali MMA Night Chempions w Paczkowie.

 

MMAmania.pl

Niesamowity obustronny nokaut

(…) Dwaj półfinaliści – Mateusz Zawadzki i Marcin Mencel – po niecałych dwóch minutach pierwszej rundy stracili na dłuższy czas zdolność do jakiejkolwiek walki. Wszystko dlatego, że obaj w tym samym momencie postanowili zaatakować nogi rywala. I niezwykle brutalnie zderzyli się obaj głowami.

 

MMARocks.pl

Niespotykanie i niezwykle dramatyczni wydarzenie miało miejsce w półfinale turnieju Night of Champions w Paczkowie. Po niecałych dwóch minutach wyrównanego pojedynku Mateusza Zawadzkiego (MMA 7-1-1) i Marcina Mencla (5-3-1) zawodnicy przy jednoczesnej próbie wejścia w nogi zderzyli się głowami i znokautowali.

 

Babol.pl

Jak w „Rockym”

Obaj zawodnicy dokładnie w tym samym momencie postanowili wejść sobie w nogi. Efekt był taki, że wpadli na siebie głowami. Obaj wygrali/przegrali walkę przez nokaut i nie wiadomo było komu przyznać zwycięstwo, bo żaden z nich nie wstał jak Rocky Balboa w walkach z Apollo Creedem.

 

{loadposition adsense1}


Leave a Reply