Fist of Heaven również aktywne

Fist of HeavenPod koniec ubiegłego roku paczkowska grupa Fist of Heaven odnotowała pierwszy sukces dostając się do czołowej „10” festiwalu Rock Trendy. Zgodnie z zapowiedzią, zespół nie osiadł na laurach. Od początku roku ciężko pracują i „zaliczają” kolejne festiwale. Podobnie jak w przypadku The Amnes każdy z nas może ich wesprzeć.

Fist of Heaven

Pod koniec ubiegłego roku paczkowska grupa Fist of Heaven odnotowała pierwszy sukces dostając się do czołowej „10” festiwalu Rock Trendy. Zgodnie z zapowiedzią, zespół nie osiadł na laurach. Od początku roku ciężko pracują i „zaliczają” kolejne festiwale. Podobnie jak w przypadku The Amnes każdy z nas może ich wesprzeć.

Już w styczniu grupa wystąpiła na jednym z koncertów w ramach „Łykend Promo Festiwal” – imprezie organizowanej przez wrocławski klub Łykend. Dwa dni póżniej mieliśmy okazję usłyszeć ich w Paczkowie podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W kwietniu Fist of Heaven wystąpią na festiwalu „KOZ ALL Music Festival” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Zespół wyróżnił się spośród 48 zgłoszeń i decyzją jury został zakwalifikowany do koncertu półfinałowego. Dla trzech finalistów przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 2500 zł.

Kolejny festiwal to odbywający się w Czerwionce-Leszczynach „Around The Rock – Festiwal Muzyki Niemechanicznej„. Tutaj konkurencja jest duża, gdyż zgłosiło się ponad 200 zespołów. Tym razem walka toczy się o nagranie profesjonalnego teledysku (I miejsce) oraz 50 godzin w studiu nagrań (II nagroda).

Podobnie jak w przypadku The Amnes każdy z nas może pomóc Fist of Heaven w przejściu do dalszej części festiwalu – wystarczy wejść TUTAJ i kliknąć „Lubię to”. Głosowanie trwa do 20 marca. Na najbliższy koncert grupy zapraszamy do Wrocławia – 22 marca zespół zagra razem z Disorder i Itrium w klubie Łykend.

Fist of Heaven to zespół muzyczny specjalizujący się w mocnych brzmieniach z gatunku hardcore, metal, muzyka progresywna. Grupa została założona w 2005 roku przez Mikołaja Regułę i Marcina Skotnickiego. Przez kilka lat zespół ewoluował, przechodził przez różne style „okołometalowe”, zmieniał skład. W 2011 r. po zmianach personalnych z nową energią i w nowym składzie powrócił na scenę. Obecnie grają w nim Mikołaj Reguła (bas), Marcin Skotnicki (gitara), Mateusz Szczypiński (wokal), Jarek Rozkocha (perkusja) i Marcin Łuczak (gitara). 

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply