Fotorelacja: Balony nad Paczkowem

6
Inauguracja AeroPikniku 2017. Foto: Kinga Rajfur

Trwa piąta edycja AeroPikniku. Obejrzyj fotorelację z pierwszych lotów.

 

[ads1]

 

Kilkanaście ekip rywalizuje w ramach Balonowego Pucharu Polski rozgrywanego podczas V paczkowskiego AeroPikniku. W zawodach biorą udział załogi balonowe z Polski oraz z Czech. Nasza fotoreporterka przygotowała zdjęciową relację z piątkowej inauguracji imprezy na Stadionie Miejskim oraz sobotniego, porannego startu turniejowego.

Dzisiejszego wieczoru czekają na nas kolejne atrakcje: nocny pokaz balonów oraz koncerty na specjalnie rozstawionej na plaży scenie. Wystąpią na niej Stara Trava, Kaliber, Different, Faster i Eratox.

Foto: Kinga Rajfur

 

 

6 KOMENTARZE

  1. a moze nalezy kur… troche schylic czola i nie jezdzic po burmistrzu – wkoncu cos sie dzieje, cos sie pomalu tworzy… i co z tego ze sie lansuje? w dupie to mam mieszkam w Paczkowie i chce aby moje dzieci tez cos w tym miescie mialy! tez chcialbym aby wszystko bylo .. moze z czasem cos wyladnieje .. a nie siedziec i w stolek pierdziec .. jak spiewal Kazik Staszewski ” Jazda dalej do roboty niedbale nieroby , choc roboty u nas ni ma i co ty na to powiesz” wiec nie pierdolcie tylko zacznijcie cos robic – aby bylo lepiej a nie narzekanie!

  2. Jedna z lepszych imprez na jakich ostatnimi czasy byłem. Występ Kamila Bednarka przerósł moje oczekiwania. Gratulację dla organizatorów. Kto nie był niech żałuje :) Jesteśmy na dobrej drodzę. Oby tak dalej. Sporo przyjednych. SUPER SUPER SUPER!!!

  3. wszystko fajnie tylko zadbali by o jakies parkingi przejazd wczoraj przez kozielno byl tragedia jak poparkowali auta na drogach.

Leave a Reply