Fotorelacja: jarmark na paczkowskim Rynku

6

Śpiewający radni, widowisko z udziałem Mikołaja i wspólne zdobienie choinki – to niektóre z atrakcji sobotniego jarmarku świątecznego.

W minioną sobotę na paczkowskim Rynku odbyła się kolejna odsłona jarmarku bożonarodzeniowego. Na odwiedzających oprócz straganów z rękodziełem i tradycyjnymi przysmakami czekały jeszcze inne atrakcje. Spośród nich warto wymienić m.in. kolędowy koncert w wykonaniu paczkowskich radnych, widowisko z udziałem Świętego Mikołaja i jego pomocników, czy świąteczne muzykowanie uczniów Publicznego Gimnazjum i Szkół Stowarzyszeniowych z ul. Kościelnej. Podczas jarmarku najmłodsi wykonali także 41-metrowy łańcuch, którym zostało przyozdobione stojące na rynku świąteczne drzewko. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Foto: OKiR

6 KOMENTARZE

  1. cudownie; dzieciaki szczęśliwe, wesołe. Dziękujemy organizatorom.
    Ale gdyby taki jarmark odbywał się ze dwa, trzy dni przed świętami to sprzedaż smakołyków świątecznych byłaby ogromna.

  2. Wszystko bardzo pieknie! Niedlugo PiS wprowadzi swieto narodzin Jaroslawa Kaczynskiego „Sprawiedliwego” i bedzie to najwieksze swieto objawienia „geniusza i zbawiciela” Polski. „Religia” a raczej sekta „smolenska” powstala podobnie jak religia chrzescijanska, na bazie tragicznej smierci przywodcy a jej obecni wyznawcy staraja sie stworzyc nowa legende i oddawac hold wiekszy niz nalezny Bogu. Miesiecznice sa tego najlepszym dowodem i az dziwne, ze biskupi katoliccy zupelnie nie dostrzegaja zagrozenia dla kosciola katolickiego w Polsce!

    • Wstyd , aby do jarmarku świątecznego dołączać Takie wpisy ! Co ma piernik do wiatraka . Myślałam ,że jesteś mądrzejszy ! Czy to Ty reprezentujesz stronę Patschkau ze zdjęciami naszego miasteczka ? No to masz od nas Paczkowian 9000 tysięcy minusów !
      Im mniej komuchów w tym miasteczku tym lepiej !

Leave a Reply