Fotorelacja: Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z PP nr 2

2

Obejrzyj fotorelację z przedstawienia jasełkowego w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 2 i uczniów I klasy Zespołu Szkół. 

Maluchy z Przedszkola Publicznego nr 2 w Paczkowie przy wsparciu młodzieży z LO wystawiły dziś w kościele św. Jana Ewangelisty spektakl jasełkowy z udziałem kilkudziesięciu młodych aktorów. Oprawę muzyczną podczas przedstawienia zapewnił ksiądz Leszek Machulak.

Dzisiejszy występ to już druga okazja do obejrzenia spektaklu. W grudniu Jasełka zostały po raz pierwszy wystawione na auli Zespołu Szkół w Paczkowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w obiektywie Kingi Rajfur.

2 KOMENTARZE

  1. Następne pokolenie z trumną na plecach , naród rozproszony jak Żydzi inaczej biegnący w ciemno pokolenie zacofania i bezmyślności tworzący rzeszę tępych pokornych sługusów bez własnego zdania , a jak coś pomyślą to tylko cofnięte się do ciemnej Galilei gdzie panowała bieda i choroby tępota narodowa zresztą tak praktycznie jest przez wieki ludzi wciągają swoim bezmózgowymi projektami prosto w paszczę ryczącego lwa albo lepiej na wielki upadek .

Leave a Reply