180 dzieci wzięło udział w pikniku Stowarzyszeniana na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków.

W miniony piątek na placu rekreacyjnym w Kozielnie nad brzegami Zalewu Paczkowskiego odbyła się kolejna edycja Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Stowarzyszeniane na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków. W imprezie udział wzięło ok. 180 dzieci z terenu gminy Paczków wraz z opiekunami, a także podopieczni Stowarzyszenia „Więź”.

Gościem specjalnym i niespodzianką dla uczestników Pikniku Rodzinnego była Dagmara Kaźmierska znana z udziału w programie „Królowe Życia”, która bawiła się wraz dziećmi i dorosłymi.

Na pikniku pojawiła się również Justyna Dziasek – była dyrektor Paczkowskiego Gimnazjum i jedna z kandydatów na burmistrza Paczkowa.

– Wraz z wiceprezesem Bogdanem Wyczałkowskim oraz Członkami Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich obecność oraz wspaniałą zabawę, która pokazała, że wszyscy potrafimy wspaniale spędzać czas i wspólnie się bawić bez względu na wiek czy niepełnosprawność, czego dowodem było dzisiejsze spotkanie. – mówił po zakończeniu imprezy prezes stowarzyszenia Marian Nawrocki. – Dziękujemy także sponsorom, dzięki którym uczestnicy mogli otrzymać bezpłatnie kiełbaski z grilla, napoje, słodycze, lody itd. – dodał.

Foto: materiały organizatora

50 KOMENTARZE

 1. Wspaniały Piknik. Organizatorzy przygotowali naprawdę super niespodziankę dla dzieci i dorosłych, pani Dagmara jest cudowna nie można było nam lepszej niespodzianki zrobić.
  Gratuluje organizacji i oczywiście pikniku było naprawdę rodzinnie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku także taki piknik będzie zorganizowany.

 2. Gratuluję wspaniałego pikniku, szczególnie tego że Stowarzyszenie Tak super już drugi rok organizuje piknik z dziećmi niepełnosprawnymi z Więzi, to naprawdę wspaniałe , Panie Bogdanie, Panie Marianie jesteście wspaniałymi ludźmi z wielkim sercem. A gość specjalny? Po prostu BOMBA, tej radości u dzieciaków jak zobaczymy Panią Dagmare to nie da się opisać. Mam nadzieję, że w przyszłym roku także zorganizujecie taki piknik. Gratuluję

 3. Z tych zdjęć widać,że dzieci były tylko tłem dla sępów , którzy wykorzystują je dla własnych celów, czyli kampanii wyborczej. Już wiem,że na nich nie warto głosować w nadchodzących wyborach.

 4. Anonim i Roman to zapewne od Burmistrza chłopaki i stąd tak napisali. Komentarze dzieli raptem 30minut i w stylu tegoż Pana. Tam żadnej kampanii nie było wystarczy spojrzeć że chodzilo o radość dla dzieciaków i ta radość była wielka. Sama tam bylam i dla wszystkich była to miła niespodzianka, dzieciaki uwielbiają Panią Dagmare. Zwykła zazdrość, przez Was przemawia. Zobaczymy co za gościa specjalnego w sobotę na pikniku.Burmistrza zobaczymy czy też tyle radości ten gość da dzieciom i dorosłym co gość na pikniku Stowarzyszenia i Więzi.

 5. Zgadzam się z Jolanta, impreza była super I dla dzieciaków był to istny raj. A opowieści o sępach i wyborach niech sobie daruja, bo nie przypominam sobie aby na tej imprezie ktoś mówił że startuje w wyborach. Myślę że te wpisy są prowokacją obecnego burmistrza, jak widać nie udaną.

 6. Drogie Panie ; Piknik był super , zabawa udana , a kwestia wyborów mnie nie interesuje zupełnie . Ale skoro Piknik był dla dzieci, to NIE bawmy się na nim z Gwiazdą dla DOROSŁYCH tylko dla dzieci .

 7. czy nikt nie zauważył, ze dzieci ta gwiazdę uwielbiają? Czy ktoś z komentujących był n tej imprezie i widział, że te dzieci szalały z radości? przecież nikt nie patrzy na to co było tylko patrzmy na to co jest, bo tym sposobem możemy każdego z nas opisać co robił kiedyś.

 8. Mam pytanie do tych wszystkich komentujących, a co wyście zrobili dla tych ludzi ze teraz tak wspaniale krytykujecie? Teraz o kampanii piszecie, nie trzeba robić kampanii, wystarczy zobaczyć na to miasto wymarłe, z którego wszyscy wyjechali, na.rynek rozkopany, na długi miasta, skończymy tak jak ośrodek IRYS, Rolka zakopie nas w długi i zwinie ogon, zostaną zgliszcza i ruina obyśmy tylko nie spłoneli

 9. Najlepiej nic nie robić Obserwuję co sie dzieje i doszłam do wniosku że najwiecej krzycza ci którzy utracili przywileje jakie mieli przy poprzednim burmistrzu.Liczą że stare powróci.Oby NIE

 10. Tak, tak ośrodek IRYS i te nie zapomniane zabawy i wesela. Byłem tam ostatnio i chce się płakać. I tak, tak niedlugo Pączków będzie wyglądał podobnie. Zastanawia mnie tylko kto byl ostatnim zarządcą tego obiektu. Jeżeli dobrze pamiętam … , jest szansa, że Pączków będzie wyglądał tak samo.

 11. No to płaczcie i latajcie po zakamarkach. Na pewno znajdziecie ducha poprzednich włodarzy.A IRYS słaby argument.A ja tylko przytoczę PREWENTORIUM POLLENĘ tą DZIURĘ PO KAMIENICY W SERCU RYNKU,nieskoszona działkę koło targowiska

 12. Klakierzy tych osób (czyt. sępów) POlujących na władzę,już prowadzą kampanię wyborczą, a zwłaszcza jedna z nich, która w wyobraźni siedzi już na stołku burmistrza, nie nadaje się na taki urząd, ponieważ nie ma żadnego szacunku dla ludzi, dla niej liczy się tylko stołek i władza.

  • Jeżeli TA osoba nie ma szacunku do dla ludzi to kto ma? Miałam z nią do czynienia nie raz, kiedy moje dzieci do gimnazjum chodziły i kultury i szacunku dla ludzi to można się od niej uczyć.

   • Byłaś jej pierwszym donosicielem !? A teraz klakierem ! ?
    Ma ,,szacunek” dla takich jak Ty,którzy POmagają jej zasiąść na stołku, bo znam inne osoby.które z nią pracowały i mają całkiem inne zdanie.
    Nawet więcej , ona ma więcej szacunku dla swojego psa,niż swoich podwładnych.
    To jest człowiek,który wyprze się własnej rodziny,aby tylko dorwać się do koryta!!!!
    Amen!!!!
    Co robiła dla tych dzieci wcześniej ????????
    Ale zbliżają się wybory i nagle taka dobroduszna i filantrop. Śmiech na sali.

    • Ile w tobie jadu…. Nie byłam ani jej donosicielem ani klakierem-takimi ludźmi otacza się ktoś inny. Byłam po prostu zadowolonym ze szkoły rodzicem. Chyba jeszcze mam prawo do własnego zdania. A szacunek do zwierząt to chyba nie najgorsza cecha????

    • Pani Justyno, osoba posługująca się pseudonimem Anonim wyraźnie Panią obraża i w moim odczuciu naruszyła Pani dobre imię, więc może warto podać ja do sądu cywilnego o ochronę dóbr osobistych. Jak można tak kogoś obrażać. Osobiście bardzo chciałabym ją poznać, zresztą wielu czytelników tego portalu też.

     • Z tym obrażaniem to ty to robisz wypisując czyjeś imię, a tym samym przypisujesz jakąś panią Justynę do komentarza, czyli ty ją obrażasz, naprowadzając wszystkich na takie myślenie.
      A po drugie to jesteś pewnie tą samą osobą, która pisze komentarz za komentarzem,tylko inaczej się podpisujesz.
      Tak właśnie myślicie,że większość to naiwniacy,którzy w to uwierzą.

 13. Więc ,jak już tak wszyscy się widzieli.Na to że ten piknik był kampanią wyborczą, to już pociagnijmy temat.
  Uważam, że Pani Justyna Dzisaek jest bardzo dobrym kandydatem, ma doświadczenie w zarządzaniu, była wspaniałym dyrektorem gimnazjum, wyremontowala gimnazjum, stworzyła kuchnie, stworzyła cos z niczego i wcale nie było jej łatwo z ta i poprzednią władzą, ale dała radę i da radę z tymi długami, znaleźć inwestorów, sponsorów tak jak znalazła dla gimnazjum, niestety dzisiaj jej sukcesy sa tlumione bo Burmistrz się boi że nie wygra i zachowuje się jak.sie zachowuje wobec niej. Panie Burmistrzu, czy to prawda że bał się Pan obniżenia pensji i w zeszły poniedziałek powyższono Panu dodatki aby uniknąć uchwalone przez Rząd obniżki? A może trzeba W obecnych długach pokazać że pracuje Pan dla ludzi a nie dla pieniędzy? A może dowiemy się prawdy dlaczego żona już w PKO nie pracuje w Paczkowie i dlaczego? Mam nadzieję że ta kampania będzie bardzo klarowna i nie.będzie miala żadnych granic.

 14. Najbardziej zadziwiającym faktem z pensją Burmistrza jest fakt zbiegu jej uchwalenia z przyznanymi przez Niego Stypendiami Naukowymi dla uczniów szkół prowadzonych przez gminę Paczków (były wypłacane w czerwcu). Każdy uczeń otrzymał 80 (osiemdziesiąt)złotych, w tamtym roku była to kwota 160 (sto sześćdziesiąt) złotych, a np. w roku 2013, czy czternastym 180 (sto osiemdziesiąt) złotych – to za poprzedników, Burmistrz często o nich wspomina, a jak widać oni doceniali wysiłek dzieci. Burmistrzowi uchwalono maksymalną pensję kosztem tych biednych dzieci, Burmistrz wiele razy powtarza, że kieruje się zawsze dobrem większości, nie zaś mniejszości, jak widać ta zasada nie obowiązuje, jeżeli chodzi o jego własny interes. Pan Burmistrz wie, że Paczków jest zadłużony, zaczął oszczędzać, szkoda tylko, że nie zaczął od siebie, a od biednych zdolnych dzieci. Jak widać wystarczyło tylko na pensję Burmistrza (własny interes) nie starczyło już na stypendia.

 15. Maksymalna pensja burmistrza i stypendium naukowe w wysokości 80 zlotych, a w tamtym roku 160, a na dodatekk za sępow 180. Nie chce się wierzyć, choć tu chodzi o własny interes. Szybko zweryfikowana została zasada „interes większości – interes mniejszości”’. Wstyd Panie Burmistrzu.

 16. To wy się wstydzcie.Najlepiej pod kapanię wyborcza podpinać dzieci.Serwować gości o podejrzanej reputacji.Moraliści o czystych rękach

 17. A słyszeliście o pikniku jaki Artur zrobil w sobotę w Kozielnie? Był organizatorem jako Burmistrz, poparzone dzieci itd. Niech się Artur uczy od tych organizatorow , to byljuż super piknik i bezpieczny

 18. Ale coś paczkow24.pl nic nie pisze o tym pikniku w sobotę, czyżby jakiś układ? A może strach ogarnął przed wyborami. Czekamy, czekamy mieszkańcy ciekawi

 19. Nie wymyślajcie bzdur wyssanych z palca , no jasne kto głupi ten uwierzy . Myślę że wiele osób choruje na ARTURA więc polecam się udać do lekarza ;-)

  • Do lekarza po tej tragedii udało się 6 osob, tak Burmistrz organizuje imprezy. Ciekawy jestem środków bezpieczeństwa. Prokurator będzie miał robotę.

 20. Co tam 6 osób UFO wyladowało.Szukało Julka ABC Co niektórych Anonimów Piotrka Paczkowiankę chciano im przebadać iloraz inteligencji i chęci dostania się do utraconego koryta

 21. Działaj bylo spotkanie poszkodowanych z organizatorem, czyli Burmistrzem. Znając go obiecał im gruszki na wierzbie. Powinien im zapłacić odszkodowanie i to duże, tylko, że ze swojej kieszeni, a nie z naszych podatków. Dobrze, że ma tak wysoką pensję.

 22. No spotkanie było i pewnie jak zawsze król Artur niewinny. Ja glosowalam na tegoż Artura A dzisiaj mi wstyd, zwykłego pikniku nie umie dopilnować to jak dopilnuje całego miasta, ale żeby pensja była zawsze taka sama umiał sobie dopilnować. Stypendium dla.zdolnej młodzieży 80 zl. Ludzie otwórzcie oczy tak jak ja, czas wasc odejść póki jeszcze z głową do góry.

 23. Dzieci i pieniądze oto kiełbasa wyborcza kandydatki na burmistrza.Jak burmistrz Rolka nazywany jest KRÓLEM to do władzy pcha się nam CARYCA JUSTYNA

  • O tak! Caryca mądrą kobietą i potężną władczynią była. A królowie – oni głównie ucztowali. Więc do boju Caryco!

 24. Tak czytam i czytam i się zastanawiam że nic o tgm sobotnim pikniku nie pisze.nasz paczkow24, czyżby się bał króla?hahaahaha

  • Najwyraźniej tak, świetnie opisany wypadek na ul. Sienkiewicza, a o wypadku na Pikniku ani słowa. Wladza dyktatora opanowała również media.

 25. Mam nadzieję, że poszkodowani nie pójdą na jego tanie gierki i zaczną to upubliczniać! Nie dajcie się za jedną kiełbasę, powiedzcie światu jakiego mamy burmistrza! LICZĘ NA WAS

 26. Oczywiście, że trzeba to upublicznic, niech Polska się dowie jak król organizuje imprezy, będzie teraz miał okazję się pokazać do kamer i zdjęć, niech odrazu pokaże ośrodek Irys i opowie historię

Leave a Reply