Fotorelacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego

3
Za nami kolejna odsłona świątecznego jarmarku. Foto: Kinga Rajfur

Za nami kolejna odsłona paczkowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Obejrzyj naszą fotorelację z tego wydarzenia. 

 

[ads1]

 

W minioną sobotę na paczkowskim Rynku odbyła się kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Na jarmarcznych straganach można było zaopatrzyć się m.in. w tradycyjne przysmaki i ozdoby oferowane przez przedszkola, szkoły, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich oraz przedsiębiorców.

Oprócz kramów na odwiedzających czekały atrakcje w postaci wspólnego wykonania łańcucha na choinkę oraz kolędowania. Na scenie zaprezentowali się m.in. podopieczni stowarzyszenia “Więź”i Placówki Wsparcia Dziennego, zespół śpiewaczy “Echo”, Studio Piosenki “Voices”, “Ale Babki Plus”, zespół śpiewaczy “Dziewiętliczanki oraz Radni Gminy Paczków.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia w obiektywach dwóch fotoreporterek – Klaudii Rozbickiej i Kingi Rajfur (kliknij w wybraną miniaturę).

Foto: Kinga Rajfur
Foto: Klaudia Rozbicka

3 KOMENTARZE

  1. Fotografie Klaudii, aczkolwiek słabsze technicznie, to mają siłę przekazu. Są nośne, dynamiczne, wyraziste i niepretensjonalne. Brawo! Niech Ci tylko zapał nie minie!

  2. Jarmark dość bogaty tylko kupujących mało było, cuda w wydaniu kościoła szczególnie religijne ,a do lekarza dostać się graniczy z cudem,nie mówiąc o dobrych matematykach,specjalistach genetykach w cudach upadły, za to przekazy Maryjno Jezusowych pełno to chyba nawet ponad stan zapotrzebowania rynkowego._

Leave a Reply