Gala MMA w Paczkowie

0

Gala MMA w PaczkowieZa niecałe trzy tygodnie w Paczkowie odbędzie się gala MMA “Nights of Champions”. Impreza, organizowana przez Tomasza Olszewskiego, który w przeszłości organizował już podobne m.in. w Ząbkowicach Śląskich, odbędzie się w sobotę 27 września o godz. 18.00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego.

Gala MMA w Paczkowie

Za niecałe trzy tygodnie zobaczymy w Paczkowie zawodników mieszanych sztuk walki, którzy zjadą do naszego miasta na galę MMA “Nights of Champions”. 

Gala jest organizowana przez Tomasza Olszewskiego, który stoi za podobnymi widowiskami m.in. w Ząbkowicach Śląskich. Impreza odbędzie się za niespełna trzy tygodnie, w sobotę 27 października o godz. 18.00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego.

Walki na żywo w formule MMA stoczy ośmiu zawodników, którzy będą rywalizować o nagrody o łącznej puli kilku tysięcy złotych. Na zwycięzcę czeka 4000 zł. Do Paczkowa zjadą zawodnicy startujący w kategorii do 77 kg z najlepszych klubów w Polsce.

Jak zapewnia organizator na ringu pojawią się sportowcy, którzy co prawda na razie nie należą do ścisłej krajowej czołówki, ale już niedługo mogą się w niej znaleźć. Na gali w Paczkowie nie zabraknie też bardziej znanych postaci: pojawią się dwaj czołowi polscy zawodnicy w wadze 93 kg Jan Błachowicz i +93 kg opolanin Damian Grabowski, którzy będą sędziować pojedynki oraz Łukasz “Juras” Jurkowski, były zawodnik, a teraz znany komentator walk MMA.

Gala MMA „Night of Champions” jest jedyną tego typu imprezą sportową w Paczkowie. Projekt ten ma na celu pokazanie widzom piękna sztuk walki oraz emocji, które towarzyszą oglądaniu ich na żywo. – mówi organizator Tomasz Olszewski. – Wszystkie pojedynki są profesjonalne. Gala to nie tylko walki w ringu, ale i seminarium sportowe, na które serdecznie zapraszamy dzień przed galą. Dla pragnących sprawdzenia się i zakosztowania treningu z najlepszymi w MMA będzie to świetne uzupełnienie treningów. Seminarium będzie prowadził Jan Błachowicz oraz Łukasz JURAS Jurkowski, który pojawi się w Paczkowie również jako główny prowadzący oraz gość honorowy gali. – dodaje.

W przerwach walk MMA zobaczymy pokazy grupy tanecznej Chaeerladers Wrocław oraz walki pokazowe KICKBOXINGU Polska-Słowacja. Galę poprowadzi Andrzej Gliniak z Radia ESKA, a o kolejnych rundach informować będzie Magdalena Myczewska, finalistka Miss Polonia 2011.

W dniu imprezy przed wejściem do hali organizatorzy zamierzają zaaranżować Strefę Kibica, gdzie będzie można m.in. zdobyć autografy od zaproszonych na galę gości.

Bilety na “Night of Champions” w cenie od 15 do 50 zł są już do kupienia m.in. w siedzibie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie.

 

{loadposition adsense1}

 

Gala MMA w Paczkowie

Leave a Reply