Piątkowy wieczór muzyczny w OKiR

0

Dariusz Puk powraca

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na wieczór muzyczny “Ludzie nie sprzedawajcie swych marzeń”. Już w najbliższy piątek na scenie OKiR ze swoim nowym zespołem wystąpi m.in. Dariusz Puk, organizator festiwalu “Terepaczków”.

Dariusz Puk powracaOśrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na wieczór muzyczny “Ludzie nie sprzedawajcie swych marzeń”. Już w najbliższy piątek na scenie OKiR ze swoim nowym zespołem wystąpi m.in. Dariusz Puk, organizator festiwalu “Terepaczków”.

{loadposition adsense1}

Dawny komendant paczkowskiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego zaprezentuje się wraz z grupą “KLUB 50-TKI”, czyli gitarowym trio, w skład którego wchodzą trzej dobrzy przyjaciele, miłośnicy gór i piosenki turystycznej. Zespół zaprezentuje publiczności głównie oparte na tekstach literackich utwory spod znaku plecaka i gitary, zilustrowane balladową oprawą muzyczną.

Jako druga na scenie wystąpi grupa Czarny Nosal. Pod tą nazwą kryje się duet gitarowo-wokalny, pochodzący z Kędzierzyna-Koźla. Oryginalny głos i piosenki Rafała Nosala, finalisty Debiutów Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, połączone z eksperymentującą gitarą Darka Czarnego, dawnego muzyka Starego Dobrego Małżeństwa, tworzą bardzo interesującą całość.

Czy piątkowy koncert będzie wstępem do przywrócenia do kalendarza paczkowskich imprez nieobecnego od kilku lat festiwalu piosenki turystycznej “Terepaczków”? Trzymamy za to kciuki, bo poza naszymi zabytkami, festiwal był do niedawna jednym z głównych znaków rozpoznawczych Paczkowa poza jego granicami.

Koncert rozpocznie się w piątek 14 grudnia o godzinie 19.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w OKiR.

 

Wieczór muzyczny w OKiR


Leave a Reply