Góra Bogów Śmierci – prezent dla naszych Czytelników

Specjalnie dla Czytelników Paczkow24.pl przygotowaliśmy bezpłatny, 140-stronicowy fragment najnowszej powieści Aleksandra Sowy.

Góra Bogów Śmierci, zapowiadana przez nas kilkakrotnie najnowsza powieść pochodzącego z Kamienicy pisarza Aleksandra Sowy, z akcją osadzoną m.in. w Paczkowie, doczekała się swojej premiery.

Z tej okazji, specjalnie dla Czytelników Paczkow24.pl, wraz z autorem przygotowaliśmy obszerny, całkowicie bezpłatny fragment książki. Darmowe 140-stron z pewnością pozwoli wczuć się w klimat książki i stanowi doskonały przedsmak tego, co czeka na nas w pełnym wydaniu. Zachęcamy do pobierania, lektury i dzielenia się swoimi opiniami.

Jednocześnie namawiamy do regularnych odwiedzin naszej strony, ponieważ już wkrótce na naszych łamach pojawi się kolejna niespodzianka związana z premierą książki.

Patronem medialnym „Góry Bogów Śmierci” jest Paczkow24.pl. Książkę w formie e-booka można kupić za jedyne 9,99 zł w największych księgarniach internetowych jak Virtualo, Legimi, Ebooki Allegro, czy iTunes Store. Premiera papierowego wydania powieści zaplanowana jest na lato.

Pobierz darmowy fragment

1 KOMENTARZ

Leave a Reply