Głosuj na Paczków!

0

Głosuj na wybrane miasto i wygraj dla niego wirtualny spacer – to podstawowe założenia konkursu organizowanego przez firmę 2M System, o którym poinformował na swojej stronie Urząd Miasta.

Wychodząc z założenia, że trzeba wspierać wszystko, by ugrać coś dla Paczkowa my również dołączamy się do tej akcji i zachęcamy do oddania głosu na nasze miasto.

Wirtualny spacer to rodzaj animacji złożonej ze zdjęć panoramicznych, dzięki którym możemy za pomocą przeglądarki internetowej poruszać się po ulicach miasta, poznawać jego zabytki i najciekawsze miejsca. Jak to wygląda w praktyce można sprawdzić tutaj.

W rywalizacji bierze udział prawie 200 miast z całej Polski. Organizator przewidział łącznie 14 nagród dla miast i gmin w czterech kategoriach – w zależności od zajętego miejsca strona danego miasta wzbogaci się o bardziej rozbudowany spacer.

Czy mamy szanse? Jasne! W organizowanym niedawno przez firmę Wawel konkursie, w którym można było wygrać zestaw upominków dla wybranego domu dziecka,na ośrodek opiekuńczo-wychowawczy w Paczkowie padły łącznie 152 głosy. Co prawda nie udało się nam znaleźć w premiowanej pierwszej dziesiątce (do tego potrzeba było ponad 400 głosów), ale jeżeli liczące 2700 mieszkańców Bardo znalazło się w gronie zwycięzców, to dlaczego nam miałoby się nie udać?

Aby zagłosować, wystarczy wejść TUTAJ, wpisać swój adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia głosu, a następnie potwierdzić swój wybór klikając w odpowiedni link w wiadomości zwrotnej.

 

{loadposition adsense1}.

w zależności od zajętego miejsca strona danego miasta wzbogaci się o bardziej rozbudowany spacer.

Leave a Reply