Horyzont zaprasza na spotkanie

1

KWW Horyzont zaprasza na pierwsze spotkanie wyborcze i prezentację kandydatów.

Komitet Wyborczy Wyborców Horyzont, którego trzon stanowią członkowie opozycji działającej w Radzie Miejskiej, zapraszają na pierwsze z cyklu spotkań, na którym zaprezentowany zostanie program wyborczy Komitetu, kandydaci na radnych w 12 okręgach oraz kandydat na burmistrza.

Oficjalna prezentacja odbędzie się w najbliższy piątek 24 października o godz. 18 w sali konferencyjnej paczkowskiego Muzeum Gazownictwa.

– Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich Mieszkańców, którym leży na sercu dobro naszej Gminy. – mówią przedstawiciele Komitetu. – Spotkanie będzie doskonałą okazją, by porozmawiać o problemach Paczkowa.

Członkowie Horyzontu zapowiedzieli swój start w wyborach już w sierpniu, podczas spotkania z Mieszkańcami, na którym podsumowali swoją działalność w paczkowskiej Radzie Miejskiej.

Na spotkaniu został zaprezentowany dotychczasowy dorobek Klubu. Członkowie Horyzontu (5 osób w 15-osobowej Radzie) w czasie mijającej kadencji złożyli ok. 60 wniosków pisemnych i prawdopodobnie drugie tyle ustnych. Mimo, że działali w mniejszości byli najaktywniejszymi radnymi i zabierali głos w praktycznie każdej sprawie ważnej dla gminy i Mieszkańców. Jak podkreślali, u podstaw ich działalności stało założenie, że to ludzie są najważniejsi, dlatego jako radni zawsze starali się reprezentować interesy Mieszkańców, reagować na ich postulaty i kierowane przez nich wnioski.

Jednymi z ostatnich inicjatyw Klubu, były wnioski o powołanie budżetu obywatelskiego, opracowanie w drodze konkursu architektonicznego koncepcji zagospodarowania Zalewu Paczkowskiego oraz utworzenie inkubatora przedsiębiorczości – instytucji, która wspierałaby nowych i istniejących przedsiębiorców m.in. w pozyskiwaniu środków zewnętrznych.

1 KOMENTARZ

  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim Mieszkańcom Gminy Paczków, którzy zechcieli się spotkać z kandydatami KWW Horyzont w piątkowy wieczór i zadać wiele interesujących pytań. Pamiętajmy: mamy głos, mamy wybór.

Leave a Reply