Hotel, basen i dom spokojnej starości przy ul. Daszyńskiego [wideo]

0

Hotel

W Paczkowie, na terenie dawnej fabryki przy ul. Daszyńskiego, firma HAWEX realizuje potężną inwestycję. Jej efektem będzie m.in. nowoczesny hotel z 50 miejscami noclegowymi.

Hotel W Paczkowie, na terenie dawnej fabryki przy ul. Daszyńskiego, firma HAWEX realizuje potężną inwestycję. Jej efektem będzie m.in. nowoczesny hotel z 50 miejscami noclegowymi.

Obiekt z drewnianą altaną grillową oraz placem zabaw będzie gotowy na wiosnę 2012 roku. Już dziś turyści mogą natomiast korzystać z czterech komfortowych apartamentów, w których łącznie nocleg może znaleźć do 20 osób.

Jak czytamy na stronie internetowej inwestora, wkrótce rozpoczną się dalsze etapy przedsięwzięcia, na które składać się będą m.in. budowa krytego basenu dla gości, wielofunkcyjnego boiska sportowego oraz potężnej sali bankietowej. Stworzony zostanie także luksusowy dom „spokojnej starości”  oraz wypożyczalnia rowerów.

Na terenie fabryki w ciekawy sposób zostaną również zaaranżowane tereny zielone. Całość możemy podziwiać na efektownej animacji komputerowej dostępnej od kilku dni w Internecie. Widać na niej, że charakterystyczne elementy fabryki, jak np. stary komin, zostaną nie tylko zachowane, ale wręcz wyeksponowane.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce „Polskie Carcassonne” doczeka się nowoczesnego kompleksu wypoczynkowego z wszelkimi udogodnieniami. Więcej informacji na temat oferty firmy Hawex można znaleźć na stronie www.pokoje.hawex.eu. Poniżej wizualizacje powstającego obiektu.

foto: pokoje.hawex.eu

 

 

{gallery}hawex:205:153:0:0{/gallery}

 

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply