II Maraton Fitness

0

FITNESS MarzKa zaprasza do Gminnego Centrum Sportu na przyszłotygodniowy Maraton Fitness.

To już druga edycja Maratonu Fitness w Paczkowie organizowana przez FITNESS Paczków MarzKa. Impreza rozpocznie się w sobotę 28 lutego o godz. 13.00 w hali Gminnego Centrum Sportu.

Maraton Fitness skierowany jest do wszystkich, którzy chcą się „trochę” poruszać. Do początkujących, zaawansowanych i tych, którzy stawiają pierwsze kroki w fitnessie. Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicząc w maratonie każdy ma możliwość poznania różnych treningów, które będą prowadzone przez wspaniałych, profesjonalnych instruktorów, ludzi z charyzmą, zarażających energią, doświadczeniem i miłością do fitnessu.

– Instruktorzy przyjadą do Paczkowa z różnych stron. – mówi pani Marzena, organizator Maratonu. -Sandra z Prudnika prowadzić będzie AERO DANCE, STRECHING i wprowadzi wszystkich w klimat ZUMBOWY, Karolina (już) z Wrocławia wypoci nas przy POWER FIT, Piotrek z Mosznej swoim HIT treningiem postawi kropę nad „i”. A ja postaram się razem z Sandrą wyzumbować z Was trochę latynoskiej energii. – dodaje. -Nie zdradzam szczegółów poszczególnych treningów… bo cóż to byłaby za niespodzianka. Jeżeli ktoś obawia się o to czy da radę ruszać się tyle czasu to uspokajam: możesz, ćwiczyć w swoim tempie, odpoczywać i znowu ćwiczyć albo przyjść na wybrane treningi. Ale spokojnie: każdy da radę przejść całość! – kończy.

W trakcie Maratonu rozlosowane zostaną nagrody w różnych kategoriach m.in. za najlepszą technikę, wytrzymałość, płynność ruchów, świetny strój itp.

Przedsprzedaż wejściówek w cenie 18 zł trwa do 27 lutego.  Można je nabyć w trzech miejscach: GCSiR w Paczkowie, sklep Trafika 27/28 Rynek oraz u pani Marzeny Kalki (tel.608274742). Bilety będzie można także kupić w dniu maratonu w cenie 20 zł.

Leave a Reply