Jan Nowicki w OKiR

1
"02014. Jan Nowicki als Autor auf der Burg zu Sanok, Foto von Silar" autorstwa Silar - Praca własna. Licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons.

 „Z obłoków na ziemię” to spektakl teatralny, który jeszcze w tym miesiącu będzie można obejrzeć na scenie Ośrodka Kultury. Reżyserem i odtwórcą głównej roli jest znany aktor Jan Nowicki.

Już we wrześniu w Paczkowie będzie można zobaczyć wybitnego aktora teatralnego i filmowego Jana Nowickiego w przejmującym spektaklu „Z OBŁOKÓW NA ZIEMIĘ”.

Poetycko-muzyczny spektakl teatralny został opracowany i wyreżyserowany przez samego Nowickiego. Muzykę do tekstów ks. Jana Twardowskiego, Bolesława Leśmiana i reżysera stworzyli  Cezary Chmiel i Marek Stryszowski.

Tematem przewodnim spektaklu jest rozmowa z Panem Bogiem o przemijaniu, prawdzie, miłości, miłosierdziu i wierze, w kontekście postaci ks. Jana Twardowskiego i jego postrzegania współczesnego świata, ilustrowana niezwykłą muzyką i przejmującym wokalem Marka Stryszowskiego, znanego jazzmana, założyciela grupy Laboratorium.

Spektakl odbędzie się w sobotę 26 września o godz. 18.00 w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji . Wstęp 20 zł.

plakat_nowicki_paczkow

1 KOMENTARZ

Leave a Reply