Kabaretowa Mariolka wystąpi w Paczkowie

0

Paranienormalni w Paczkowie

W sobotę 3 grudnia w paczkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji zagoszczą twórcy słynnej Mariolki – grupa „Paranienormalni”, jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. W biurze OKiR ciągle można nabyć bilety na to wydarzenie.

Paranienormalni w PaczkowieW sobotę 3 grudnia w paczkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji zagoszczą twórcy słynnej Mariolki – grupa „Paranienormalni”, jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. W biurze OKiR ciągle można nabyć bilety na to wydarzenie.

„Paranienormalni” to kabaret założony w 2004 r. w Jeleniej Górze przez Igora Kwiatkowskiego – finalistę telewizyjnego programu „Debiut” i Roberta Motykę. Uznanie publiczności zyskali przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek. Sporą popularność dało im także „Radio Terefe-Refe”, w którym Igor Kwiatkowski wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności naśladowania dźwięków.

W Paczkowie kabaret zaprezentuje się w swoim najnowszym programie pt. „Szybcy i śmieszni”. Zobaczymy w nim zupełnie nowe postaci: boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego, ale i znaną już doskonale Mariolkę w nietypowym dla niej otoczeniu.

Jakimi prawami rządzi się telewizja, jak jeden krótki list polecony może zmienić życie całkiem normalnej rodziny i co wspólnego z trzodą chlewną może mieć psycholog sportowy – członkowie kabaretu zapowiadają, że tego wszystkiego i znacznie więcej dowiemy się jeśli 3 grudnia trafimy do Ośrodka Kultury na najnowszy program „Paranienormalnych”.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w biurze Ośrodka Kultury i Rekreacji w godz. 10.00-17.00.

foto: www.paranienormalni.com

 

{loadposition adsense1}


Leave a Reply