Kierowca TIR-a zginął pod Starym Paczkowem

11
Kolejny śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 46 pod Starym Paczkowem

Tragiczny wypadek między Starym Paczkowem a Wilamową. Zginął kierowca samochodu ciężarowego.

Kilka minut po godzinie 6 rano na drodze krajowej nr 46 między Starym Paczkowem a Wilamową doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Z nieustalonych przyczyn kierowca samochodu ciężarowego marki daf jadącego w kierunku Paczkowa zjechał na lewy pas ruchu i wpadł do rowu. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierowca był obywatelem Czech. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości.

Sporo czasu zajęło strażakom uwolnienie zakleszczonego ciała mężczyzny z wraku kabiny. Obecnie trwa sprzątanie rozsypanego ładunku napojów przewożonego przez ciężarówkę. Policja wraz z prokuraturą prowadzą dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyny wypadku. Utrudnienia na drodze w okolicach miejsca wypadku trwały kilka godzin.

11 KOMENTARZE

  1. wracałam w ten dzien kilka minut po godz. 19 z Nysy – jeszcze wtedy ludzie buszowali z latarkami w nadziei odnalezienia nienaruszonych opakowań z napojami… jak tak można! wstyd, wstyd… wstyd!

      • Ten konkretny wypadek akurat nie z winy kierującego… Z ustaleń prokuratury przyczyną wypadku wystrzał lewego przodu + boczny wiatr tego dnia i tragedia gotowa. A co do łapczywych na darmowe soki to żenada… Znicz zapalić bo tam zginął człowiek…

Leave a Reply