Kolejna stłuczka przy Orlenie

13
Kolejna kolizja na skrzyżowaniu przy stacji Orlen

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 46 przy stacji paliw.

 

[ads1]

 

Kolejna stłuczka na skrzyżowaniu paczkowskiej obwodnicy ze zjazdem do miasta przy stacji PKN Orlen.

Jak udało nam się ustalić, kilka minut przed godz. 16 kobieta kierująca mazdą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w kierunku Nysy, na skrzyżowaniu wymusiła pierwszeństwo wobec audi jadącego od strony Kłodzka.  

Kierowca tego drugiego, 21-letni mieszkaniec Starego Paczkowa nie zdążył wyhamować w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Na szczęście ani kobieta z mazdy, ani mężczyzna z audi nie odnieśli żadnych obrażeń. Ruch na skrzyżowaniu był utrudniony do godz. 17.

 

13 KOMENTARZE

 1. Prośba do Straży Pożarnej – aby zaopatrzyli się w świecące pachołki oraz znaki „WYPADEK”. Wracając o 17 naprawdę były one nie zauważalne, szczególnie w taką pogodę jak dziś.

 2. Oj ktoś tu chyba musi iść do okulisty… Ja wracałem o 17:15 z Nysy i z daleka wiedziałem znak „wypadek” i to z dwóch stron jezdni, pachołki też były bardzo widoczne i dobrze oddzielały pas na którym doszlo do kolizji a jakby tego było to znaki świetlne straży pożarnej i policji były widoczne z kilometra więc może lepiej nóżka z gazu i wizyta u okulisty będzie dla Ciebie korzystniejszym rozwiązaniem jak świecące pachołki :)))

 3. Oj ktoś tu chyba musi iść do okulisty… Ja wracałem o 16:15 z Nysy i z daleka widziałem znak „wypadek” i to z dwóch stron jezdni, pachołki też były bardzo widoczne i dobrze oddzielały pas na którym doszlo do kolizji a jakby tego było mało to znaki świetlne straży pożarnej i policji były widoczne z kilometra więc może lepiej nóżka z gazu i wizyta u okulisty będzie dla Ciebie korzystniejszym rozwiązaniem jak świecące pachołki :)))

 4. O tej porze między 16.15 a 17.00 jest znaczna różnica w pogodzie. O 17 było już bardzo ciemno, stąd moje sugestie odnośnie lepszego oznakowania wypadku. Wizyta u okulisty jest mi nie potrzebna,ponieważ wzrok mam dobry, a noga z gazu? Już wyrosłem z gazowania, z resztą wyjeżdżając od Starego Paczkowa, gdzie jest 60 km/h do Orlenu i duży ruch… noga z gazu?

 5. Wysoko oceniany Dobre Słabe +8

  Kierowca który spowodował wypadek była Pani lek. med. [usunięto nazwisko osoby prywatnej]. Jako lekarz powinna zdawać sobie sprawę z tego jakie moga byc skutki takiego manwru, włąsnie dzieki takim osobom które nie mysla kierując ludzie moga stracic życie. Wstyd wstyd wstyd!!!!!! Powinna przeprosic i tego chłopaka i jego rodzinę, że teraz przez jej głupote musi człowiek cierpiec!!! ale znając życie tego nigdy nie zrobi a dlaczego? bo nazywam się [usunięto nazwisko osoby prywatnej] .

  • A ty zapytaj się chłopaka ,którego ma ta pani przeprosić z jaką prędkością jechał.Bo wychamować z prędkości 90 zajmuje mniej czasu i odległości niż ze 150.

   • jeśli wyjechałaby mu przed samą maską nie najechałby na jej tył tylko dostałaby strzał w lewy lub prawy tylny róg. Słyszałem opowieści od koleżanki ze starego paczkowa jak jeździ ten chłopak i wcale sie nie dziwie że na kimś się zatrzymał. Tylko szkoda że nie w bariere energochłonną.

 6. słyszałem że lekarze czują się bezkarni bo mają kasę ,ciekawe czy za wymuszenie tej pani odpowie ten młody dużo biedniejszy człowiek ewidentnie była jej wina ,ale sprawiedliwość może być po jej stronie

 7. A około 3 godziny temu wydarzył się tragiczny wypadek na wyjeżdzie z Wilamowej .Przez poj…nego projektanta barierek przez które nie widac pojazdów nadjeżdżających od strony Paczkowe być może ktoś zgnął bo jeszcze za wcześnie o ewentualnych ofiarach.Kogo i przed czym mają chronić te barierki które są śmiertelnym zagrożeniem dla kierowców włączających się do ruchu ,bo na pewno nie pieszych ,chyba że pijanych

Leave a Reply