Kolejna wystawa z cyklu „Nasz pasje”

4
Dom Plastyka w Paczkowie. Foto: Jacek Halicki - own work, under CC BY-SA 3.0 pl via Wikimedia Commons.

W najbliższy piątek odbędzie się kolejna wystawa prezentująca prace mieszkańców Paczkowa. 

Klub Seniora oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji zapraszają na wernisaż wystawy z cyklu „Nasze pasje”. Tym razem w paczkowskim Domu Plastyka zostaną wystawione prace pani Danuty Kłos i Ireny Mikołajczak.

Wystawie towarzyszyć będzie występ zespołu Echo.Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek 22 marca o godzinie 16.30. Wstęp wolny.

4 KOMENTARZE

  1. Pasjji jest więcej tylko marnują ludzi w rzeczach błahych a tak naprawdę to pokrętne zjawisko do rzeczywistości , mydlenie oczu błahostkami , odciąganie od rzeczy ważnych , , gra na czas , odwieczne matactwo.

  2. Pasja jak to diabeł w biblijnym objawieniu Księdze Rodzaju zwiódł pierwszą parę genetycznie doskonałą do grzechu czyli rodzenia dzieci , ciężkiej pracy na rzecz szatana . No to przepowiednia Boga prawdy się zaczyna objawiać .Młyny Boże coraz szybciej zaczynają mielić zboże .

  3. Czczenie stereotypów , ludzi ,którzy nie żyją jest utopią samą w sobie błędne około , które nie ma żadnego znaczenia poza prozą cofania do niczego ,jeden krok do przodu a cztery do tyłu to jakaś farsa albo określenie despotyzmu..

Leave a Reply