Kolejny koncert w Jagience

0

Zespół HoryzontMuzyczne weekendy w „Jagience” powoli zaczynają stawać się tradycją. Właściciele restauracji wraz z Ośrodkiem Kultury i Rekreacji organizują kolejny kameralny koncert. Szczegóły w rozwinieciu.

 

Zespół HoryzontMuzyczne weekendy w Jagience powoli zaczynają stawać się tradycją. Właściciele restauracji wraz z Ośrodkiem Kultury i Rekreacji organizują kolejny kameralny koncert.

W najbliższy piątek 4 marca, w „Jagience” zagra grupa „Horyzont”. Ukierunkowany na muzykę pop-rockową zespół to przede wszystkim duża dawka dobrej energii oraz przebojowe brzmienia wydane w oryginalnym stylu. Wszyscy członkowie zespołu od wielu lat związani są z muzyką, współpracowali z takimi artystami jak: Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof Kiliański, Magda Femme, Kasia Klich, Teatr Buffo Janusza Stokłosy, Teatr Opolski i inni.

„Horyzont” nagrał niedawno teledysk do piosenki „Pochłania mnie” i próbuje śmielej i wyraziściej zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Nowy klip zespołu wyemitowało już kilka stacji telewizyjnych w tym TV4, Polsat i Eska TV, a sama piosenka jest obecna na listach przebojów wielu lokalnych rozgłośni radiowych w całej Polsce.

Początek koncertu o godz. 20.00. Koszt biletu to 10 zł. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 669 046 019. Ilość miejsc ograniczona.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply