Ośrodek Kultury w Paczkowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór z Yagną”. Zagra wrocławski zespół Flow Up!

W najbliższy piątek 9 marca o godz.19 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór z Yagną”. Tym razem na klubowej scenie „Jagienki” zaprezentują się: Paweł Skotnicki, który opowie o swojej pasji i twórczości oraz zespół Flow Up!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc należy dokonać wcześniejszej rezerwacji w biurze OKiR lub telefonicznie pod numerem 77 431 62 32.

Flow Up! to nowy wrocławski zespół powstały na początku 2017 roku. Ideą przyświecającą grupie od samego jej początku jest wykonywanie muzyki z pogranicza gatunków takich jak pop, rock i alternatywa, która adresowana jest do szerokiej grupy słuchaczy.

Wieloletnie doświadczenie studyjne i koncertowe członków zespołu (występy m.in. przed Irą, Illusion, Luxtorpedą, Kasią Kowalską, Urszulą, a także w programach Mam Talent czy Must Be The Music i eliminacjach Przystanku Woodstock) zaowocowało znacznym poszerzeniem ich świadomości muzycznej i stworzeniem projektu, w którym największe znaczenie ma melodyjność utworów, ich chwytliwość budowana poprzez łatwą i prostą w odbiorze strukturę, a także lekkie, nowoczesne brzmienie.

15 października 2017 ukazała się pierwsza EP zespołu zatytułowana 'W ciszy’. Złożyły się na nią 4 utwory- 'Dzień po dniu’, 'W ciszy’, 'Co dał nam los’ oraz 'Nie bój się’. Nagrania są dystrybuowane za pośrednictwem największych serwisów streamingowych: Spotify, iTunes,
Deezer, Tidal czy Amazon Music.

Skład zespołu:
Monika Stefko – wokal
Tomek Wolak – gitara
Tomek Burzyński – perkusja
Andrzej Tyc – bas

 

Leave a Reply