Kolizja na drodze krajowej nr 46. Uszkodzony przystanek PKS poddany rozbiórce

0

Kolizja na drodze krajowej nr 46

Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu w związku z kolizją drogową, która miała miejsce w miniony piątek na drodze krajowej 46 na wysokości Starego Paczkowa. 

Kolizja na drodze krajowej nr 46Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu w związku z kolizją drogową, która miała miejsce w miniony piątek na drodze krajowej 46 na wysokości Starego Paczkowa. 

W piątek 6 lipca paczkowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej 46, na wysokości Starego Paczkowa. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kierujący ciężarowym mercedesem, 43-letni mieszkaniec woj. śląskiego, najechał na tył opla vectry, którym kierował 33-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla.

Kierowca oraz pasażerka opla przewiezieni zostali do szpitala w Nysie. Po udzieleniu pomocy medycznej osoby te zostały zwolnione ze szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego ukarany został mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu w rejonie miejsca zdarzenia trwały blisko dwie godziny.

W wyniku kolizji poważnie ucierpiał murowany przystanek PKS. Ze względu na uszkodzenia zdecydowano się na jego rozbiórkę.

Kolizja na drodze krajowej nr 46. Uszkodzony przystanek

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply