Konkurs fotograficznym „Perspektywy” – zmiany w regulaminie

0

Jeszcze do końca miesiąca można nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny organizowany przez Stowarzyszenie „Perspektywa dla Paczkowa”. Dobra wiadomość dla amatorów fotografii dysponujących słabszym sprzętem jest taka, że organizator obniżył wymagania odnośnie rozdzielczości nadsyłanych prac.

Tematem konkursu jest przyroda okolic Paczkowa oraz architektura miasta w różnych porach roku. W związku z wieloma pytaniami, organizator konkursu „Paczków-Magiczne Chwile”: Stowarzyszenie „Perspektywa dla Paczkowa” informuje, że do konkursu dopuszczone zostaną wszystkie zdjęcia w rozdzielczości minimum 5 mln pikseli, zamiast wcześniejszych 8 mln.

Dopuszczalne jest także nadsyłanie fotografii w innym niż przewidziany w regulaminie formacie (JPG bez kompresji lub TIF), ale w takim przypadku organizatorzy nie gwarantują, że zdjęcie uda się zmodyfikować na potrzeby wydruku.

Prace można przesyłać na adres e-mail przewodniczącego jury konkursu: luteks@neostrada.pl do końca czerwca.

Autorzy trzech zwycięskich zdjęć zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami, zaś 12 najlepszych fotografii zostanie opublikowanych, wraz z imieniem i nazwiskiem Autora, w kalendarzu na 2014 rok. Wszystkie prace zostaną również zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas pikniku „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” , który w tym roku wyjątkowo odbędzie się 7 lipca.

Leave a Reply