KONKURS! Wygraj zestaw książek z dedykacją autora

0
Wygraj jeden z trzech zestawów książek Aleksandra Sowy

W związku z premierą najnowszej książki Aleksandra Sowy, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy zestawy książek tego autora.

Zgodnie z zapowiedzią, w związku z premierą papierowej edycji „Góry Bogów Śmierci”, najnowszej książki Aleksandra Sowy, której akcja rozgrywa się m.in. w Paczkowie, przygotowaliśmy dla naszych Czytelników małą niespodziankę.

Jest nią konkurs zorganizowany wspólnie z autorem, w którym do wygrania są trzy zestawy książek. W skład każdego z nich wchodzą trzy pozycje: Umrzeć w deszczu, Era wodnika oraz Jeszcze jeden dzień w raju. Każda z książek, na życzenie zwycięzcy, może zostać opatrzona spersonalizowaną dedykacją autora. Nagrody będzie można odebrać 19 grudnia podczas spotkania z Aleksandrem Sową w kawiarni „Czarna Kawka”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przeczytać zamieszczony niżej fragment książki i prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania. Nagrody powędrują do trzech osób, które jako pierwsze nadeślą poprawne odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem na adres redakcja@paczkow24.pl.

Pobierz fragment

Pytania konkursowe:

  1. Podaj nazwę ulicy w Patschkau, przy której mieścił się hotel, w którym spotkali się Diebner oraz Watz.
  2. Na kogo jest zarejestrowany samochód Jakuba Wróblewskiego?
  3. Jakie nazwisko nosi powieściowy proboszcz parafii w Grentzal sprawujący posługę kapłańską w styczniu 1945 roku?

Leave a Reply