KREWmaNIACY zapraszają na festyn

Stowarzyszenie KREWmaNIACY

Stowarzyszenie KREWmaNIACY oraz Szkoła Podstawowa w Kamienicy zapraszają na FESTYN, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 lipca „na Gęsiej”. Imprezę, otworzą o godzinie 15 występy wokalne, kabaretowe oraz taneczne.

Szczegóły w rozwinęciu.

Stowarzyszenie KREWmaNIACY

Stowarzyszenie KREWmaNIACY oraz Szkoła Podstawowa w Kamienicy zapraszają na festyn, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 lipca „na Gęsiej”. Imprezę, otworzą  o godzinie 15 występy wokalne, kabaretowe oraz taneczne.

W programie artystycznym szkołę w Kamienicy reprezentować będą jej uczniowie: Laura Śpiewak, Michał Sypek, Marta Iwańska i Paulina Butor. Kolejnym punktem programu będzie występ kabaretu z Domu Kultury w Kamienicy, po którym na scenie zobaczymy Grupę Wokalną „VOICES”. Swoje zdolności zaprezentuje również Zespół Taneczny z Trzeboszowic oraz wokalistka Monika Pfanhauser. Na godzinę 20:00 zaplanowano zabawę taneczną z udziałem zespołu „TEMIDA”.

W trakcie festynu będzie można przejechać się bryczką z zaprzęgiem, samochodem rajdowym oraz motocyklami. Pokaz swoich możliwości przedstawi Straż Pożarna z Paczkowa. Na uczestników zabawy zarówno tych małych jak i odrobinę starszych czekać będą dodatkowe atrakcje takie jak:  malowanie twarzy, dmuchany zamek, elektroniczny paintball, oraz bufet i bar. 

Podczas imprezy do wygrania będzie wiele ciekawych nagród, m.in. bilety do Kopalni Złota, karnety na siłownię, pobyt w hotelu w Sobótce oraz wiele innych.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply