Majowy festyn rodzinny z OKiR

0

Majowy festyn rodzinny z OKiRPrzed nami długi majowy weekend. Warto już dziś pomyśleć jak spędzić wolne dni. Ciekawą propozycję na zagospodarowanie jednego z nich, szczególnie dla najmłodszych, przygotował Ośrodek Kultury i Rekreacji, który 2 maja organizuje “Majowy Festyn Rodzinny”.

Przed nami długi majowy weekend. Warto już dziś pomyśleć jak spędzić wolne dni. Ciekawą propozycję na zagospodarowanie jednego z nich, szczególnie dla najmłodszych, przygotował Ośrodek Kultury i Rekreacji, który 2 maja organizuje “Majowy Festyn Rodzinny”.

Zabawa na placu przy budynku OKiR rozpocznie się o godz. 16.00. W programie zaplanowano m.in. liczne konkursy z nagrodami, tańce, gry i „zabawy interaktywne” dla dzieci i dorosłych poprowadzone pod okiem profesjonalnych animatorów. Na festynie będzie można także spotkać Kaczora Donalda, Myszkę Miki i inne bajkowe postaci ze świata Disneya.

Dodatkowo najmłodsi będą mogli wyszaleć się na zjeżdżalni, trampolinie oraz w robiącej furorę na całym świecie kuli zorbingowej, która powinna dostarczyć mnóstwa zabawy i adrenaliny dla wszystkich odważnych dzieci i dorosłych. Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny.

 

{gallery}festyn_majowy_2012:210:158:0:0{/gallery}

 

foto: wertini.pl

{loadposition adsense1}

Leave a Reply