Majowy Festyn Rodzinny z Ośrodkiem Kultury

7
Majowy Festyn Rodzinny z Ośrodkiem Kultury. Foto: OKiR Paczków

Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na wtorkowy Festyn Rodzinny.

[ads1]

Jak co roku, paczkowski OKiR zaprasza na Majowy Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się we wtorek 3 maja na placu przy Domu Kultury. Festyn rozpocznie się o godz. 16 zabawą dla najmłodszych przy dźwiękach zumby.

Podczas imprezy na scenie zaprezentują się młodzi paczkowianie grający w zespołach KALIBER, DIFFERENT oraz BIG BAND. O godz. 19.00 do wspólnej zabawy zaprosi profesjonalny prezenter muzyczny DJ CASE. Dodatkową atrakcją ma być park zabaw dla dzieci oraz mała gastronomia.

7 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry! Może nie bardzo w temacie, ale co z tą aferą śmieciową o niesłychanej skali? Coś ucichlo, konkretów brak. Panie Burmistrzu, medialnosc to chyba nie wszystko, czy od czerwca coś juz udało się ustalić? Juz minęło spooro czasu…

 2. miały być afery przekręty kary, zwalnianie urzedników, zero kolesiostwa kupa pracy i nie wiadomo co jeszcze a co jest?????

 3. no jak co jest, zdjęcia są, są obietnice-ciekawe ile zrobil z tego swojego programu co tak pieknie opisywał hehehe , pasy nam namalował i były malowane na jesień, żeby na wiosne znowu nie bylo nic widac:) , ale za to burmistrz sie super prezentuje zawsze porzadny garniak,koszulka cud malina i udaje ze wszystko jest cudowne.a wychwala sie po radiach i gazetach,ze az pomyslalby czlowiek ze to taki Kulczyk z Paczkowa :)
  a tu dupa, słuchy niosa ze nawet na oststnia sesje sie zle przygotował i musieli mu radni-ludzie przypominac co to sie jeszcze nie działo, bo tam pewnie zdjecia nie mial to nie pamietaL :)))))

 4. aura nie sprzyjała to fakt ,ale takiego badziewia dla dzieciaków już dawno nie widziałam,żenada i wstyd dla rajców lepiej do zakopanego jechać za pieniądze na jakąś animację i profesjonalistów, może to znak , że o elektorat nie trzeba już zabiegać.BRAK PROFESJONALIZMU

 5. Mamy milionera!!!!!!!!!!

  Na zakończenie tej części materiału jeszcze kilka zdań o wygranych w Lotto Plus. Szczęśliwe liczby: 11, 12, 15, 28, 37, 49, znalazły się w zakładach dwóch osób. Pierwsza z nich zagrała w Paczkowie, a druga we Wrocławiu. Obie wybrały metodę na chybił trafił.

  Paczków. Nasz Gracz wstąpił do punktu LOTTO przy ul. Armii Krajowej. Kupił tu kilka zakładów Lotto z Plusem. Jeden z nich jest wart milion złotych. Jest to pierwsza tak wysoka wygrana odnotowana w tym mieście.

Leave a Reply