Majowy Festyn Rodzinny

0

Ośrodek Kultury i Rekreacji, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie „Trójka dzieciom” zapraszają na coroczny Festyn Rodzinny.

 

[ads1]

 

1 maja na Stadionie Miejskim w Paczkowie odbędzie się festyn, którego najważniejszymi odbiorcami mają być dzieci oraz ich rodzice. Jak zapowiadają organizatorzy, impreza ma wzniecić rodzinną atmosferę i wzbudzić wśród uczestników chęć do wspólnej zabawy, dzięki której rodzice będą mogli dzielić się radością ze swoimi pociechami.

W programie m.in. turniej piłkarski mężczyzn 35+, pokaz Klubu Karate Do Shotokan Funakoshi oraz pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu OSP Kamienica. Ponadto na scenie zaprezentują się: Studio Piosenki Voices, Studio Tańca Energy Dance oraz zespoły Green Ice, Kaliber i Different. Oprócz pokazów i prezentacji artystycznych, gier i zabaw sportowych na uczestników czekają dmuchane zabawki, zjeżdżalnie i inne atrakcje.

Organizatorami imprezy są Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie „Trójka dzieciom”. Początek festynu o godz. 14.00.

 

Leave a Reply