Mikołajki w Ośrodku Kultury

0

Mikołajki w Ośrodku Kultury w PaczkowieOśrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie przygotował dla naszych najmłodszych specjalny program z okazji zbliżających się mikołajek. Rano 5 grudnia w sali OKiR zobaczymy przedstawienie w wykonaniu jednego z warszawskich teatrów, a na popołudnie zaplanowano spotkanie z Mikołajem.

Mikołajki w Ośrodku Kultury w Paczkowie

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie przygotował dla naszych najmłodszych specjalny program z okazji zbliżających się mikołajek. Rano 5 grudnia w sali OKiR zobaczymy przedstawienie w wykonaniu jednego z warszawskich teatrów, a na popołudnie zaplanowano spotkanie z Mikołajem.

{loadposition adsense1}

Przedstawienie pt. “Noc pełna cudów” w wykonaniu Teatru Banasiów z Warszawy odbędzie się o godz.10.00 w sali Ośrodka Kultury. Spektakl opowiada o przygodach pomocnika Świętego Mikołaja, który wyrusza w pełną przygód podróż, by uratować Święta i odnaleźć autora niepodpisanego listu. Wstęp 6 zł.

Na 16.00 zaplanowano z kolei “Mikołajkowe Show”. OKiR zapowiada, że w świątecznej obsadzie zobaczymy wyjątkowego Świętego Mikołaja, roztańczoną Śnieżynkę i psotnego Elfa. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie Ośrodka Kultury. Warto się pośpieszyć, bo ilość miejsc na spotkanie z Mikołajem jest ograniczona.

foto: sxc.hu 

“Noc pełna cudów”

Gdzieś daleko, a nawet dalej, tam gdzie nawet myśl nie dociera, w chatce z sosnowych szyszek przetykanych mchem, mieszka Chomik. Chomik jest pomocnikiem, ciii… Wszyscy się domyślają kogo, ale nie czas jeszcze o tym mówić. Właśnie listonosz przyniósł worek pełen listów, które musi przeczytać i poukładać. Chomik natrafił na list, w którym jakiś maluch napisał: …” bardzo proszę o rękawiczki, bo mi ręce marzną”… Inne dzieci chciały lalki, sanki, narty, po prostu zabawki, a tu rękawiczki. Najgorsze, że list nie był podpisany i nie miał adresu zwrotnego. Nie zastanawiając się długo wyruszył odszukać malucha. Czy Chomik odnajdzie tajemniczego malucha? Czy odbierze listy Chowańcowi? Czy skrzat Podłaźnik zdąży przygotować święta? Czy Mikołaj w tym roku przyjdzie do nas z prezentami? I czy przyniesie rękawiczki marznącemu dziecku?

Leave a Reply