Mobilna Strefa Kibica na jeden dzień zagości w Paczkowie

0

Mobilna Strefa KibicaJuż za tydzień, 8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zabrzmi pierwszy gwizdek Euro 2012. Podczas mistrzostw zabawę kibicom poza miastami-gospodarzami mają zapewnić Mobilne Strefy Kibica, które w ciągu 20 dni odwiedzą 100 polskich miast. Strefa zagości na jeden dzień także w Paczkowie.

Mobilna Strefa Kibica

Już za tydzień, 8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zabrzmi pierwszy gwizdek Euro 2012. Podczas mistrzostw zabawę kibicom poza miastami-gospodarzami mają zapewnić Mobilne Strefy Kibica, które w ciągu 20 dni odwiedzą 100 polskich miast. Strefa zagości na jeden dzień także w Paczkowie.

W ramach ogólnopolskiego projektu FAN CITY TOUR pięć nowoczesnych ciężarówek z wielkimi ekranami diodowymi o wymiarach 5 x 2,8 metra będzie jednocześnie wizytowało pięć różnych miast. Spędzą w nich jeden dzień, aby następnego zawitać do kolejnych. W dniach 8 czerwca – 2 lipca mają odwiedzić 100 miejscowości, a organizatorzy szacują, że w strefach kibica mecze oglądać będzie łącznie pół miliona osób.

Do Paczkowa Mobilna Strefa Kibica trafi 27 czerwca – podczas pierwszego półfinału, który rozgrywany będzie na stadionie Donbas Arena w Doniecku. Obiekt zostanie rozstawiony prawdopodobnie w Rynku lub na placu między Domem Kata a Ośrodkiem Kultury. Jeśli to jednak nam nie wystarczy zawsze możemy odwiedzić również Strefy, które zostaną rozstawione w pobliskich miejscowościach: ciężarówki FAN CITY TOUR 19 czerwca zjadą do Nysy, a 28 czerwca do Ząbkowic Śląskich.

Mobilna Strefa Kibica

Strefy Kibica będą czynne w godz. 15.00 – 23.00. W tym czasie fani sportu będą mogli nie tylko obejrzeć mecze UEFA EURO 2012™ na dużym ekranie – przygotowano także dla nich dużo atrakcji oraz konkursów, a wśród nich piłkarskie kalambury, konkursy na komentatora sportowego czy na wiedzę o Polskiej Reprezentacji Narodowej. Chętni będą mogli także rywalizować o najsilniejsze i najcelniejsze kopnięcie piłki na boisku pneumatycznym. Wejście do Strefy będzie bezpłatne.

Każda ze Stref jest ogrodzona i jednorazowo pomieści do 1 000 osób. Obiekt składać się będzie z dwóch identycznych obszarów. Pierwszy z nich stanowi Obszar Oglądania Meczów, czyli teren o wymiarach do 500 m² bezpośrednio sąsiadujący z ciężarówką FAN CITY TOUR. Obszar ten przeznaczony jest dla osób chcących śledzić na ekranie diodowym piłkarskie zmagania drużyn rywalizujących w UEFA EURO 2012TM, a także chętnych do udziału w rozmaitych zabawach plenerowych przygotowanych przez animatorów FAN CITY TOUR. Za Obszarem Oglądania Meczów znajduje się Strefa Gastronomiczna, czyli obszar przeznaczony dla osób, chcących poznać przysmaki kibica. Po obu stronach teren ten graniczy ze Strefą Sponsorów projektu. W jego skład wchodzą namioty promocyjne, w których Sponsorzy będą prowadzili własne animacje i konkursy. Czekając na wieczorną transmisję na żywo z piłkarskich rozgrywek na dużym diodowym ekranie umieszczonym na ciężarówce, będzie można śledzić relacje ze studia TVP. Więcej informacji na temat projektu FAN CITY TOUR na stronie www.fancitytour.pl.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply