Największy polski cyrk w Paczkowie – rozdajemy wejściówki!

0

W najbliższą niedzielę do naszego miasta zawita Cyrk „Korona”. Kolorowy namiot już wkrótce stanie przy ulicy Chrobrego.

W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Państwa sześć podwójnych wejściówek na przedstawienie. Jak je wygrać? Wystarczy wysłać maila na adres: redakcja@paczkow24.pl (w tytule wpisując „Cyrk Korona”), który powinien zawierać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zaproszenia trafią do osób, które najszybciej wyślą zgłoszenie.

W programie niedzielnego spektaklu pt. „Magiczny Cyrk” publiczność będzie mogła zobaczyć popisy ponad 60 zwierząt m.in. zebr, wielbłądów, koni arabskich i coby, kóz, lam, małp, kuców szetlandzkich, bernardynów, gęsi, byka, a także występy ekwilibrystów, ewolucje ikaryjskie, żonglerów, szczudlarzy, akrobacje napowietrzne, Wielkiego Maga oraz clownów, a także gwiazdy emitowanego na antenie telewizji TVN programu „Mam Talent”: finalistę Ssnake’a oraz półfinalistkę, młodą Rosjankę Saszę. Początek przedstawienia o godz. 16.00.

Cyrk „Korona” działa od 1993 roku. Obecnie jest największym cyrkiem w Polsce, który w posiadaniu ma również największy w kraju zwierzyniec. Co roku artyści odwiedzają ponad 200 miast, przejeżdżając 10 tysięcy kilometrów.

Jak twierdzą twórcy „Korony”, cyrk współpracuje z najlepszymi artystami, wykonawcami, choreografami i reżyserami z Polski i ze świata, aby przedstawiać program na najwyższym poziomie, a na pierwszym miejscu stawia na zadowolenie widza i dobro zwierząt, co roku inwestując w nową infrastrukturę oraz artystów.

Od 2009 roku Cyrk „Korona” jest jedynym cyrkiem polskim, który jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków ECA (European Circus Association ).

{phocagallery view=category|categoryid=28|limitstart=0|limitcount=15}

 


 

AKTUALIZACJA:

Otrzymaliśmy 38 zgłoszeń konkursowych. Najszybsi okazali się (w kolejności nadesłania maili):

Pani Gabriela Gołąb,
Pani Jolanta Bedrunka,
Pani Wanda Moroszczak,
Pani Magda Sadowska,
Pan Dariusz Sulikowski,
Pani Violetta Kucharska.

Zwycięzcom gratulujemy, a tych, którym szczęście tym razem nie dopisało zapraszamy już wkrótce do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Leave a Reply