„Nakręć się” i pomóz chorym dzieciom!

Akcja "Nakrętka"Powstające właśnie stowarzyszenie KREWmaNIACY współorganizuje kolejną akcję. Każdy z nas może się w nią zaangażować. Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki po artykułach spożywczych, np. napojach, kawie, artykułach chemicznych takich jak środki czyszczące, kosmetyki… etc. Szczegóły w rozwinięciu.

Akcja "Nakrętka"Powstające właśnie stowarzyszenie KREWmaNIACY współorganizuje kolejną akcję. Każdy z nas może się w nią zaangażować. Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki po artykułach spożywczych np. napojach, kawie, artykułach chemicznych takich jak środki czyszczące, kosmetyki… etc. 

W gminach Paczków i Złoty Stok (oraz już niedługo Otmuchów) wystawiono w sklepach, szkołach i przedszkolach specjalne pojemniki, do których mieszkańcy mogą wrzucać nakrętki. To, co uda się zebrać zostanie sprzedane (1 kg = 1 zł), a zgromadzone środki przeznaczone na budowę nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Patronem medialnym akcji jest Paczkow24.pl. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.naratunek.org.

Lista punktów, w których ustawione są pojemniki: KLIKNIJ (lista na bieżąco aktualizowana).

Jeżeli chcesz się przyłączyć do akcji i postawić w swoim sklepie, miejscu pracy itp. pojemnik do zbierania nakrętek skontaktuj się z organizatorami:

Koordynator akcji: Agata Wilgos tel: 796 869 656

Marcin Śpiewak: 531 449 497

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply